همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات در مجمع عمومی این سازمان با حضور وزیر ارتباطات

 

بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات در مجمع عمومی این سازمان با حضور وزیر ارتباطات

کارگزاری فارابی

به منظور بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات و همچنین تصویب صورت‌های مالی سال ۱۳۹۵، مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران به ریاست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

افراد حاضر در مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات

در این مجمع علاوه بر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان هواپیمایی کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت راه و شهرسازی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و اعضای هیات عامل آن و نیز معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات کشور نیز حضور داشتند.

بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات

در جلسه بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی، بر انجام ماموریت‌های سازمان فناوری اطلاعات ایران، تثبیت و همچنین افزایش درآمدهای پایدار این سازمان تاکید نمود و این مسائل را از اولویت‌های اصلی سازمان فناوری اطلاعات برشمرد. وی در ادامه تحقق اهداف محوله را حتمی عنوان کرد. به گفته آذری جهرمی، داشتن برنامه‌ریزی و انجام اقدامات مضاعف، باعث می‌شود تا پروژه‌هایی چون شبکه ملی اطلاعات و سایر طرح‌های این سازمان با سرعت بیشتری پیش بروند و به نتیجه برسد. وزیر ارتباطات همچنین به مصوبات و بخشنامه‌های مربوطه اشاره نمود و خواستار عملیاتی شدن بودجه لازم برای انجام این عملکردها و حسابرسی‌ها شد.

تشکیل مجامع عمومی سایر سازمان‌ها

علاوه بر تشکیل مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران، مجامع عمومی سایر شرکت‌ها از جمله، شرکت‌های ارتباطات زیرساخت، پست جمهوری اسلامی ایران و خدمات هوایی پیام و همچنین هیات امنای پژوهشگاه فضایی ایران نیز در ماه جاری تشکیل شدند و در این مجامع هم صورت‌های مالی آنها مورد بررسی قرار گرفت.

.

منبع: mehrnews

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر