همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ایکیا مچ اپل را گرفت، تکنولوژی نسل جدید اپل همان شارژر وایرلس مبلمان ایکیاست!

برخی از شما ممکن است فکر کنید اپل یک کمپانی نو آور است، اما نیست! شارژر وایرلس ایفون سر از مبلمان ایکیا در آورد.

این کمپانی در واقع دست به مونتاژ تکنولوژی های جدید می زند، آنها را کنار هم قرار می دهد و در نهایت بوم! آن را به نام خود عرضه می کند.

کارگزاری فارابی

این اولین باری نیست که این کمپانی دست به چنین اقدامی می زند و اخرین بار هم نخواهد بود. اما خبر خوب اینکه، برخی کمپانی های دیگر رسما اپل را برای استفاده از تکنولوژی های قدیمی یا عنوان انقلابی بودن انها، مورد مواخذه قرار دادند. اینبار ایکیا با نشان دادن اینکه مبلمان انها از شارژر وایرلس استفاده می کند! امیدوارست اپل را شرمنده کند.

شارژر وایرلس تعبیه شده در مبلمان ایکیا
شارژر وایرلس جدید اپل، قبلا در مبلمان استفاده شده است!

برای یک لحظه خود را به عنوان یک خریدار ایفون تصور کنید، بعد از اینکه متوجه شدید برخی قابلیت های گوشی شما از نسل قبلی گوشی های هوشمند اندروید گرفته شده است، شوک جدیدی به شما وارد می شود، قابلیت نوین شارژ وایرلس گوشی شما نه تنها یک چیز انقلابی نیست بلکه چند سالی است توسط ایکیا در مبلمان های این شرکت استفاده می شود، شرم بر اپل!

ایکیا به صورت مستقیم با اپل درگیر نشده است، بلکه تنها تاکید داشته که این فناوری قبلا توسط آنها استفاده شده… اما شرمنده این ماجرا اپل است.

اگر منصفانه نگاه کنیم، زمانی که شما مشهور باشید شما هدف قرار می گیرید آن هم به تنهایی. این اولین باری نیست که ایکیا، اپل را مورد تمسخر قرار می دهد اما قبلا تنها به شیوه تبلیغاتی انها در ارائه کاتالوگ ها انگشت گذاشته بود نه بر محصولات انها.

ایکیا شارژر وایرلس نمی فروشد، بلکه از این فناوری در مبلمان خود استفاده می کند، که در نهایت به شما برای شارژ گوشی و… امکان استفاده از آنرا می دهد. اما همچنان در این واقعیت تلخ تغییری ایجاد نشده است که ایفون ممکن است زیبا باشد ولی از بعضی فناوری های قدیمی در ان استفاده شده است.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرت



ارسال نظر