کاهش پینگ تایم - ایران تورنمنت

چگونه درصد باتری آیفون ۱۰ را چک کنیم

چگونه درصد باتری آیفون 10 را چک کنیم

در آیفون‌های قبلی شرکت اپل این امکان را داشتید که به راحتی درصد باتری را همیشه در نوار اعلان مشاهده کنید، اما به طرز غریبی این امکان در آیفون ۱۰ دیگر وجود ندارد. با تکراتو همراه باشید تا روش چک کردن درصد باتری آیفون ۱۰ را ببینید.

از آنجایی که فضای دو طرف ناچ (Notch یا شکاف بالای گوشی که محل قرارگیری سنسورهاست) در بالای صفحه نمایش آیفون جدید اپل به اندازه‌ای بزرگ نیست که بتوان تمام آیکون‌ها را در آن جا داد، به ناچار برخی موارد از منوی اعلان حذف شده‌اند که یکی از آن‌ها همین آیکون درصد باتری آیفون ۱۰ است.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید همیشه بدانید دقیقا چقدر از باتری دستگاه شما باقی مانده است نگران نباشید، همچنان می‌توانید از دیگر روش‌ها میزان درصد باتری باقی‌مانده‌ی آیفون ۱۰ خود را مشاهده کنید. در ادامه سه روش جدید برای این کار را به شما میگوییم:

۱. از سیری بپرسید

بله! دستیار صوتی ویژه اپل می‌تواند به شما بگوید چند درصد از باتری‌تان باقی مانده است. کافی است به انگلیسی از سیری سوال کنید “?What`s my battery percentage” و به همین راحتی سیری درصد باتری را به شما خواهد گفت.

از سیری بپرسید

۲. گوشی خود را به شارژ وصل کنید

البته این بهترین روش برای انجام این کار نیست، به ویژه اگر هنوز نمی‌خواهید آیفون ۱۰ خود را به شارژ بزنید. اما در مجموع یکی از روش‌های چک کردن درصد باتری آیفون ۱۰ اپل همین است و با اتصال گوشی خود به شارژر دستگاه، درصد باتری به شما نمایش داده خواهد شد.

۳. مرکز کنترل را باز کنید

انگشت خود را از گوشه‌ی سمت راست بالای صفحه آیفون X به پایین بکشید تا مرکز کنترل باز شود و درصد باتری به شما نمایش داده شود. این در واقع آسان‌ترین روش برای دسترسی به درصد باتری است که بیشتر از بقیه روش‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید.

مرکز کنترل را باز کنید

منبع: phonearenaارسال نظر

داغ‌ترین‌ها
قبلی بعدی