پتنت جدید سامسونگ با یک نمایشگر رول شونده و سنسور اثر انگشت

پتنت جدید سامسونگ با یک نمایشگر رول شونده و سنسور اثر انگشت
به تازگی پتنت جدیدی از سامسونگ به ثبت رسیده که یک نمایشگر رول شونده را با یک سنسور اثر انگشت به نمایش می‌گذارد.

سال 2018 می‌تواند زمانی برای معرفی گوشی‌های قابل انعطاف باشد. گوشی‌هایی که با نمایشگرهایی تاشو به بازار معرفی خواهند شد. سامسونگ یکی از کمپانی‌هایی بوده که مدت زمان زیادی بر روی این قبیل دستگاه‌ها مشغول کار است.

سامسونگ گلکسی X محصولی است که شایعات بسیاری به انعطاف پذیر بودن آن اذعان کرده‌اند، اما اکنون پتنت جدیدی از غول کره‌ای منتشر شده که دستگاه منحصر به فردی را به نمایش گذاشته است.

صفحه نمایش رول شونده

محصول جدید سامسونگ یک صفحه نمایش رولی را نشان می‌دهد که در دو بدنه با طراحی مختلف خودنمایی می‌کند. یک دستگاه به شکل استوانه طراحی شده و که صفحه نمایش می‌تواند به دور آن حلقه شود و دستگاه دیگر یک قوطی با سطح مقطع مربعی شکل بوده که به یک سنسور اثر انگشت مجهز شده است.

نمایشگر رول شونده سامسونگ با سنسور اثر انگشت

گفته می‌شود که مبنای طراحی بر اساس نیروی مغناطیسی طرح ریزی شده است. بر روی صفحه نمایش رول شونده‌ای که در اطراف یک لوله مربعی شکل جمع می‌شود، صفحاتی نیز دیده می‌شود که گویا برای ثابت نگه داشتن صفحه نمایش به کار خواهند رفت.

اطلاعات بیشتری از این پتنت به ثبت نرسیده؛ اما امیدواریم که در نمایشگاه CES 2018 سامسونگ از این پتنت جدید خود بیشتر صحبت کند.ارسال نظر