JBL و معرفی سه هدفون با پشتیبانی از گوگل اسیستنت

JBL و معرفی سه هدفون با پشتیبانی از گوگل اسیستنت
شرکت JBL در جریان نمایشگاه CES 2018 به معرفی سه هدفون جدید پرداخت که از دستیار هوشمند صوتی گوگل اسیستنت پشتیبانی می کند. این کمپانی مطرح با معرفی هدفون های جدید، دومین کمپانی پس از بوز محسوب می‌شود.

شرکت بوز سال گذشته هدفون QuietComfort 35 II را معرفی کرد که از دستیار هوشمند صوتی گوگل اسیستنت پشتیبانی می‌کرد. حال JBL تصمیم گرفته به عنوان دومین کمپانی پس بوز در زمینه معرفی هدفون با پشتیبانی از گوگل اسیستنت، به شمار رود. قیمت محصولات جدید JBL مناسب همه بوده و گران قیمت نیستند.

رده پایین ترین هدفون Everest 110GA محسوب می‌شود. این هدفون درون گوش بوده و عمر باتری هشت ساعته ای دارد و در سه مدل کوچک، متوسط و بزرگ به فروش می‌رسد. قیمت 99 دلاری آن اگرچه ارزان نیست، اما در مقایسه با پیکسل بادز بسیار مقرون به صرفه است.

دومین مدل Everest 310GA نام داشته و با قیمت 199 دلار عرضه می شود. 310GA در مقایسه با هدفون درون گوش 110GA بزرگتر بوده و بیرون گوش است. این مدل عمر باتری 20 ساعته ای داشته و کاربری طولانی‌تری رقم می‌زند.

در نهایت آخرین مدل، هدفون Everest 710GA است و با قیمت 249 دلار گران قیمت ترین بوده و بهترین کیفیت صدا را با 25 ساعت عمر باتری ارائه می‌دهد. هر سه مدل به پشتیبانی از گوگل اسیستنت پرداخته و به بلوتوث 4.1، JBL Pro Audio Sound و ShareMe 2.0 مجهز هستند.

شما می توانید هر سه هدفون را از طریق وب سایت JBL و سایر خرده فروشی‌ها تهیه کنید.

.

منبع: androidcentralارسال نظر