کاهش پینگ تایم - ایران تورنمنت

بهترین دستبندهای تناسب اندام سامسونگ در سال ۲۰۱۸

بهترین دستبندهای تناسب اندام سامسونگ : هرآنچه که از یک دستبند 2018 ورزشی انتظار دارید!

دستبندهای ورزشی امروزی می‌توانند شاخص‌های منحصر بفردی را ارائه کنند. در این نوشتار به معرفی بهترین دستبندهای تناسب اندام سامسونگ پرداخته‌ایم.

سازندگان وسایل الکترونیکی تجارب زیادی را در ارائه گجت‌های هوشمند کسب کرده‌اند و دستبندهای تناسب اندام نیز از جمله همین محصولات هستند، زیرا می‌توانند اطلاعات مختلفی را در اختیار شما بگذارند. در این نوشتار به معرفی بهترین دستبندهای تناسب اندام سامسونگ پرداخته‌ایم. با تکراتو همراه باشید.

بهترین دستبندهای تناسب اندام ۲۰۱۸ سامسونگ

بهترین دستبند تناسب اندام سامسونگ از هر لحاظ:

گیر فیت ۲ پرو (Gear Fit2 Pro)

بهترین دستبند تناسب اندام سامسونگ از هر لحاظ: گیر فیت 2 پرو (Gear Fit2 Pro)

زمانی که صحبت از گجت‌های پوشیدنی سامسونگ به میان می‌آید، از دید تعداد زیادی از کاربران گیر فیت ۲ پرو بهترین محصول محسوب می‌شود. این دستبند می‌تواند به کمک سنسورها و ویژگی‌های نرم افزاری خود همه کارهای حرکتی شما را دنبال کند.

گیر فیت ۲ پرو در مقایسه با ساعت‌های هوشمند اندازه کوچک‌تری دارد اما باز هم یک نمایشگر مناسب را برای نشان دادن اطلاعات با وضوح کافی در اختیار شما می‌گذارد. این گجت هوشمند علاوه بر این می‌تواند وظایف پایه یک ساعت هوشمند را انجام دهد و شما را نسبت به اعلان‌ها و تماس‌های ورودی گوشی هوشمندتان مطلع سازد. گیر فیت ۲ پرو علاوه بر این یک چی پی اس، حافظه داخلی و بلوتوث را نیز در اختیار شما می‌گذارد.

حرف آخر: گیر فیت ۲ پرو هرآنچه را که شما از یک دستبند تناسب اندام انتظار دارید، برآورده می‌کند و علاوه بر این می‌تواند برخی از وظایف پایه ساعت‌های هوشمند را نیز انجام دهد و یکی از بهترین دستبندهای تناسب اندام سامسونگ به حساب می آبد.

نکته دیگر: در هنگام خریدن فیت ۲ پرو راهنمای اندازه این محصول را مطالعه کنید تا بتوانید مدلی را خریداری کنید که به بندهای دارای اندازه مناسب مجهز شده است.

بهترین دستبند تناسب اندام سامسونگ از نظر تعداد ویژگی‌ها :

گیر اسپورت (Gear Sport)

بهترین دستبند تناسب اندام سامسونگ از نظر تعداد ویژگی‌ها : گیر اسپورت (Gear Sport)

گیر اسپورت تقریبا همان قابلیت‌های گیر فیت ۲ پرو را در اختیار شما می‌گذارد. این گجت همه فعالیت‌های ورزشی و روزانه شما را دنبال می‌کند با این تفاوت که آن‌ها را در قالب گجتی شبیه به یک ساعت هوشمند نمایش می‌دهد. با خرید این دستبند به یک نمایشگر بزرگ‌تر دست پیدا می‌کنید که می‌تواند اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهد و علاوه بر این با استفاده از قاب حاشیه‌ای چرخان خود امکان جهت یابی را نیز برای شما فراهم سازد.

با کمک گیر اسپورت می‌توانید از همه قابلیت‌های یک ساعت هوشمند نظیر دریافت اعلان‌ها و پاسخ دادن به آن‌ها، نصب نرم افزارهای مختلف و مدیریت کردن اطلاعات محلی استفاده کنید علاوه بر آن یکی از بهترین دستبندهای تناسب اندام سامسونگ را نیز در اختیار بگیرید.

حرف آخر: گیر اسپورت می‌تواند علاوه بر دنبال کردن حرکات ورزشی شما وظایف یک ساعت هوشمند تمام عیار را نیز برای شما انجام دهد.

نکته دیگر: گیر اسپورت می‌تواند فعالیت‌های شما را در سالن‌های ورزشی و استخرها دنبال کند اما شاید از نظر اندازه بهترین گجت عرضه شده برای ارائه این جزییات نباشد.

بهترین دستبند تناسب اندام ساده سامسونگ:

گیر فیت ۲ (Gear Fit2)

بهترین دستبند تناسب اندام ساده سامسونگ: گیر فیت 2 (Gear Fit2)

گیر فیت ۲ شاخص پرو “Pro” را بر روی خود ندارد اما باز هم یک دستبند تناسب اندام کاربردی محسوب می‌شود. این گجت قابلیت‌های اصلی گیر فیت ۲ پرو را در ابعادی مشابه برای شما انجام می‌دهد اما بندهای ضعیف‌تری دارد و علاوه بر این در مقابل نفوذ آب مقاوم سازی نشده است. گیر فیت ۲ در زمینه دنبال کردن فعالیت‌های ورزشی و مدیریت اعلان‌ها دقیقا همان عملکرد گیر فیت ۲ پرو را در اختیار شما می‌گذارد.

شما هم اکنون می‌توانید این محصول را با قیمت ارزان‌تری نیز بخرید زیرا سامسونگ آن را قبل از عرضه مدل گیر فیت ۲ پرو وارد بازار کرده است.

حرف آخر: اگر که به دنبال یک دستبند تناسب اندام برای دنبال کردن فعالیت‌های ورزشی غیرآبی خود هستید و می‌خواهید بهایی ارزان‌تر از بهای گیر فیت ۲ پرو را بپردازید، گیر فیت ۲ استاندارد بهترین گزینه خرید برای شما محسوب می‌شود.

نکته دیگر: در صورتی که تمارین ورزشی شدیدی را انجام می‌دهید باید بندهای دارای مقاومت کافی را برای نصب کردن بر روی گیر فیت ۲ خریداری کنید.

چرا گیر فیت ۲ پرو بهترین نمونه در بین بهترین دستبندهای تناسب اندام سامسونگ است؟

سامسونگ در ساخت گیر فیت ۲ پرو از تجاربی که در زمینه ساخت ساعت‌های هوشمند کسب کرده بود در کنار دانشی که در ساخت گیر فیت ۲ آموخته بود، استفاده کرد. گیر فیت ۲ پرو در مقایسه با سایر دستبندهای تناسب اندام موجود در بازار کمی بزرگ‌تر است اما باید به این نکته اشاره کرد که دلیل خوبی برای این افزایش ابعاد وجود دارد. به این نحو که این دستبند می‌تواند به کمک نمایشگر بزرگ‌تر خود همه اطلاعات مربوط به وضعیت جسمی شما را به همراه اعلان‌های مرتبط با گوشی همراه شما نمایش دهد.

می‌توان گفت که گیر فیت ۲ پرو تقریبا برای برآورده کردن نیاز همه کاربران علاقمند به دستبندهای تناسب اندام ساخته شده است. این گجت زیبا می‌تواند علاوه بر ارائه اطلاعات مرتبط با پله نوردی، جزییات مرتبط با تمرین‌های شما در سالن‌های ورزشی، استخر و میدان‌های دو را نیز نمایش دهد. بندهای جدید نصب شده بر روی این دستبند در هر حالت گیر فیت ۲ پرو را بر روی مچ دست شما نگه می‌دارند. این بندها قابل تعویض و تنظیم هستند از این رو شما می‌توانید آن‌ها را مطابق با سلیقه خود تنظیم کنید یا جایگزین سازید.

گیر فیت ۲ پرو علاوه بر دنبال کردن فعالیت‌های حرکتی شما می‌تواند خود را با فناوری سامسونگ هلث (Samsung Health) برای دنبال و ارائه کردن سایر شاخص‌های مرتبط با سلامتی شما نظیر میزان غذا و آب دریافتی بدن، ساعت خواب و میزان ضربان قلب کاربر همگام سازی کند. این دستبند زیبا قابلیت پشتیبانی نرم افزارهای شرکت‌های معتبری نظیر آندر آرمور (Under Armour) و مپ مای ران (MapMyRun) را نیز دارد از این رو شما می‌توانید با کمک آن کاربردهای مورد نظر خود را نیز انجام دهید.

نتیجه نهایی

گیر فیت ۲ پرو بهترین دستبند تناسب اندام ساخته شده توسط سامسونگ است و علاوه بر این یکی از بهترین دستبندهای تناسب اندام موجود در بازار به شمار می‌آید.

.

منبع: androidcentralارسال نظر

داغ‌ترین‌ها
قبلی بعدی