تلگرام رفع فیلتر شد

ارز رمزنگار جدید تلگرام در دنیای مجازی عرضه می شود!
به نظر می‌رسد که تلگرام رفع فیلتر شده است. با اینکه هنوز هیچ خبرگزاری و یا مسولی در این رابطه به طور رسمی این خبر را تایید نکرده است، اما بر اساس شواهد به نظر می‌رسد که فیلترینگ تلگرام تمام شده است!

دقایقی قبل برخی از کاربران اعلام کردند که تلگرام بدون فیلتر شکن در دسترس آنان قرار دارد. با قطع کردن فیلتر شکن به نظر میرسد که این اتفاق رخ داده است.

با شروع حوادث اخیر و نارضایتی مردم از مشکلات بوجود امده در کشور که بیشتر انها مبنای اقتصادی دارد، دولت برای انکه بتواند حوادث را کنترل کند، تلگرام را فیلتر کرد. کارشناسان و نخبگان بسیاری فیلترینگ تلگرام را یک ضربه بزرگ به حوزه آنلاین ایران دانستند. ضرر مالی تلگرام از یکسو و ناخوشایندی‌هایی که از این فیلترینگ عاید مردم شد، همه را نگران کرد.

اکنون به نظر می‌رسد که بدون یک اعلام رسمی تلگرام رفع فیلتر شده است. همان طور که گفته شد، هنوز هیچ منبع رسمی رفع فیلترینگ تلگرام را تایید نکرده است، اما ما هم اکنون بدون هیچ فیلتر شکنی از این پیام رسان محبوب در حال استفاده هستیم.

شما نیز اکنون بدون فیلتر شکن از تلگرام خود استفاده کنید و نتیجه آن را با ما در میان بگذارید. امیدواریم که این اتفاقی نبوده و دکمه فیلترینگ را کسی به اشتباه فشار نداده باشد!ارسال نظر