اعلام شرایط فروش کوپا توربو شرکت ریگان موتور؛ اسفند 96

شرایط فروش کوپا توربو شرکت ریگان موتور اعلام شد. این شرکت پیش فروش این خودرو را از دوشنبه آغاز کرده است.

کوپا توربو شرکت ریگان موتور که نخستین بار در نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب به نمایش درآمده بود، در 3 تیپ مختلف و با 3 پیش پرداخت متنوع به سبد فروش ریگان خودرو به صورت محدود اضافه شد. براساس شرایط فروش کوپا توربو ، قرار است این خودرو در 3 مدل اکسکلوسیو، رویال و فلگشیپ عرضه شود که به ترتیب به مبالغ 50، 60 و 70 میلیون تومانی به عنوان پیش پرداخت نیاز دارد.

آغاز فروش کوپا توربو شرکت ریگان موتور

شرایط فروش کوپا توربو شرکت ریگان موتور اعلام شد و ثبت نام آن از روز دوشنبه 14 اسفند، ساعت 8 صبح با تعداد محدود و به صورت رسمی آغاز شود. متقاضیان برای خرید بهتر است در ابتدا به شرایط فروش کوپا توربو توجه داشته باشند.

زمان تحویل خودرو کوپا توربو ریگان موتور

تحویل این خودروها به مشتریان به ترتیب اولویت ثبت نام از اردیبهشت، خرداد و تیر سال 97 آغاز می شود. کوپا که از گارانتی 7 ساله ریگان خودرو برخوردار است با استاندارد سوخت یورو 5 به بازار عرضه می شود. به مبالغ پرداختی خریداران بر اساس قانون سود 18 درصدی تعلق می گیرد، ضمن اینکه برای انصراف دهندگان از پیش خرید خودرو در میانه راه نیز سود 15 درصدی در نظر گرفته خواهد شد.

اعلام ویژگی های کوپا توربو شرکت ریگان موتور

کوپا توربو دارای امکاناتی مختلف نظیر سقف پانارومیک، شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، استارت دکمه ای، صفحه آمپر تمام دیجیتال TFT، نمایشگر لمسی وسط، ترمزپارک برقی، سنسور پارک جلو و عقب، فرمان کمکی برقی، دوربین ۳۶۰ درجه، صندلی های جلو برقی، تودوزی چرم مصنوعی، سنسور نور و باران، گرمکن صندلی های جلو، ستون فرمان تلسکوپی چهار حالته، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، سیستم تهویه دوگانه، کروزکنترل و… است.

شرایط فروش کوپا توربو شرکت ریگان موتور در اسفند 96

نام خودرو مدل هزینه ثبت نام (ریال) زمان تحویل
کیا توربو Exclusive 500.000.000 از اردیبهشت 97 به ترتیب اولویت ثبت نام
Royal 600.000.000 از خرداد 97 به ترتیب اولویت ثبت نام
Flagship 700.000.000 از تیر 97 به ترتیب اولویت ثبت نام

پرداخت الباقی هزینه خودرو: زمان ارسال دعوتنامه

سود مشارکت: 18 درصد

سود انصراف: 15 درصد

.

منبع: pardiskhodroارسال نظر