کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

امضای توافقنامه همکاری مخابرات ایران با مبنا تلکام و آسیاتک

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تأکید بر اولویت تعامل با اپراتورها در شرکت مخابرات از امضای توافقنامه همکاری مخابرات ایران با مبنا تلکام و آسیاتک خبر داد.

به گزارش تکراتو، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که در راستای اجرای مصوبه ۲۶۰ کمیسیون تنظیم مقررات، با شرکت‌های مبنا تلکام و آسیا تک توافقنامه همکاری به امضا رسیده است.

آرون گروپس

سیدمجید صدری خاطرنشان کرد که در چارچوب مقررات رگولاتوری و به‌ منظور اجرای مصوبه 260 دارندگان پروانه‌های FCP می‌توانند در تمام بخش‌های ارتباطات سیمی و کابلی به ارائه خدمات بپردازند. به گفته وی، به‌ منظور تحقق این مصوبه، در طی ماه‌های گذشته با شرکت‌های شاتل و های وب توافق‌نامه همکاری منعقد شد و اکنون پس از مذاکرات صورت گرفته، شرکت‌های مبنا تلکام و آسیاتک نیز طبق مصوبه 260 با شرکت مخابرات ایران توافقنامه همکاری امضا کرده اند.


بیشتر بخوانید: های وب غول اینترنت ایران را خرید؛ ادغام پارس آنلاین و های وب


امضای توافقنامه همکاری مخابرات با مبناتلکام و آسیاتک

سیدمجید صدری در مورد امضای توافقنامه همکاری مخابرات با مبناتلکام و آسیاتک سخن گفت و اظهار کرد که به‌منظور تحقق مشتری مداری، رقابتی‌تر شدن بازار ارتباطات ثابت و تسهیل ارائه خدمات در این بخش، فرصت جدیدی برای استفاده حداکثری از منابع و امکانات زیرساختی دارندگان پروانه‌های ارتباطات ثابت طبق مصوبه 260 فراهم‌ شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد که این سازماان آمادگی دارد تا با سایر شرکت‌های FCP نیز طبق مقررات حاکم بر ارائه خدمات عمده‌فروشی بیت استریم که از سوی کمیسیون تنظیم مقررات به اپراتورها ابلاغ‌ شده است، توافقنامه همکاری منعقد کرده و حداکثر هم‌افزایی را به‌منظور توسعه بازار ارتباطات ثابت کشور برقرار سازد.

 

بیشتر بخوانید:

آسیاتک با های وب ادغام نمی‌شود؛ مثلث قدرت شکل نخواهد گرفت

.

منبع: tasnimnews

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر