همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پاسخ جهرمی به اعتراض کاربران در مورد تغییر تعرفه اینترنت ایرانسل با استفاده از فیلترشکن

کاربران نسبت به تغییر تعرفه اینترنت ایرانسل با استفاده از فیلترشکن اعتراض کردند. جهرمی در پاسخ اعلام نمود که به اعتراض کاربران رسیدگی خواهد کرد.

به گزارش تکراتو، اپراتور ایرانسل اعلام کرده که در صورتی که کاربران از فیلترشکن (vpn) استفاده کنند با اتمام ترافیک ملی، هزینه استفاده از اینترنت برای آنها به صورت عادی محاسبه خواهد شد. این اپراتور در اطلاعیه ای اعلام کرد که در صورت استفاده از نرم افزارهای تغییر دهنده IP در زمان استفاده از اینترنت، به دلیل اینکه توانایی شناسایی آن توسط سیستم ممکن است وجود نداشته باشد، حجم مربوط به ترافیک ملی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت و در نتیجه امکان اعمال ترافیک ملی وجود نخواهد داشت.

تعرفه اینترنت ایرانسل با استفاده از فیلترشکن

تغییر تعرفه اینترنت ایرانسل با استفاده از فیلترشکن اعتراض کاربران را به همراه داشت. برخی کاربران از تصمیم اپراتور ایرانسل مبنی بر تغییر محاسبه تعرفه اینترنت در صورت استفاده از فیلترشکن، به وزیر ارتباطات شکایت کردند.

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به اعتراض کاربران در مورد تغییر تعرفه اینترنت ایرانسل با استفاده از فیلترشکن ، در توئیتر خود از اطلاع رسانی کاربران تشکر کرد و ادامه داد که از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خواسته است تا به این شکایت از ایرانسل تا پایان روز یکشنبه رسیدگی کنند و در صورتی که از مقررات تخطی شده باشد، حقوق مصرف کنندگان در نظر گرفته شود. وی در پایان اعلام کرد که گزارش این رسیدگی تا پایان روز یکشنبه اعلام خواهد شد.

.

منبع: mehrnews

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر