گلکسی اس 10 در دی ماه آینده رونمایی می‌شود

گفته می‌شود گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ (Galaxy S10) در دی ماه آینده (ژانویه 2019) رونمایی خواهد شد. ممکن است گوشی جذاب و تاشوی گلکسی ایکس نیز در بهمن ماه 97 (فوریه 2019) در نمایشگاه MWC بارسلونا معرفی شود شود. این خبر، اولین خبر تایید شده از گلکسی X است.

گلکسی ایکس

در حال حاضر سامسونگ از تامین‌کننده‌های منابع خود خواسته تا تجهیزات یا قطعات را قبل از ماه نوامبر در دسترس این شرکت قرار دهند. خبر دیگر اینکه نام کدی گلکسی ایکس از Valley به Winner تغییر کرده است. کارشناسان معتقدند که این امر از اتمام این پروژه و نزدیک شدن به مرحله رونمایی خبر می‌دهد.

گفته می شود که سامسونگ گلکسی اس 10 در نمایشگاه CES 2019 لاس وگاس که در ماه ژانویه برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد. این گوشی هوشمند با نام رمز «Beyond – فراتر» تایید شده و با این نام رمز شناخته می‌شود.

گلکسی اس 10

با توجه به اخبار منتشر شده فعلی، ممکن است طراحی گوشی کره‌ای گلکسی اس 10 شبیه گلکسی اس 9 باشد. بنابراین باید منتظر یک گوشی‌ با نمایشگری کامل با لبه‌های خمیده باشیم. ممکن است این طراحی متداول و بدون تغییر سری گلکسی کاربران را خسته کند، اگر گلکسی اس 10 از طراحی جدیدی استفاده کند، شاید کاربران شگفت‌زده شوند.

گفته می‌شود که گوشی های گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس به “صفحه نمایش‌هایی بی نهایت” به ترتیب  5.8 اینچ و 6.3 اینچ و مجهز به قابلیت تشخیص چهره‌ی مشابه با آیفون X مجهز خواهند شد. در حال حاضر سامسونگ با شرکت‌های Qualcomm، Synopsys و Taiwan همکاری می‌کند تا در مورد راه‌حل اسکنر اثر انگشت بحث کند.

.

منبع: igeekphone

 ارسال نظر