31 اردیبهشت پایان ارائه خدمات وایمکس ایرانسل به مشترکین

پایان ارائه خدمات وایمکس ایرانسل به مشترکین نزدیک است. 31 اردیبهشت‌ماه آخرین روز ارائه خدمات وایمکس ایرانسل اعلام شده است.

به گزارش تکراتو، مشترکان وایمکس لازم است تا مودم‌های خود را با مودم‌های TD-LTE عوض کنند. روابط عمومی ایرانسل نیز اعلام کرد که مشترکانی که هنوز اقدام به تعویض مودم‌های وایمکس خود با مودم‌هایTD-LTE نکرده‌اند باید تا 31 اردیبهشت برای تعویض مودم‌ خود اقدام کنند.

پایان ارائه خدمات وایمکس ایرانسل

مشترکان مودم‌های وایمکس ایرانسل که قبلاً از تکنولوژی نسل دو اینترنت ثابت استفاده می‌کردند می‌توانند مودم خود را با مودم‌ TD-LTE که از نسل‌های 4 و 4.5 اینترنت ثابت پشتیبانی می‌کند، تعویض کنند زیرا پایان ارائه خدمات وایمکس ایرانسل نزدیک است.

تعویض و تحویل مودم‌های وایمکس با مودم‌های TD-LTE رایگان بوده و مشترکان متقاضی تعویض این مودم‌ها فقط هزینه بسته اینترنت درنظر گرفته شده را می‌پردازند. مبالغ موجود در حساب‌های وایمکسی که فعال بوده‌اند نیز پس از طی مراحل تعویض به حساب مودم‌های TD-LTE مشترکان بازگردانده خواهد شد.

نحوه تعویض مودم وایمکس با مودم TD-LTE

در روش اول لازم است تا کاربران به نشانیshop.irancell.ir  ، قسمت مودم، بخش تعویض رایگان مودم وایمکس با TD-LTE مراجعه کرده و با وارد کردن شناسه وایمکس و نشانی MAC مودمی که در اختیار دارند، مودم وایمکس خود را با مودم TD-LTE عوض کنند. راه دوم اینکه، مشترکان می توانند برای تعویض مودم خود از خطوط ایرانسلی با شماره 600 و از خطوط غیر ایرانسلی با شماره 09366000000  تماس بگیرند.

مشترکانی که شناسه وایمکس خود را نمی دانند، می‌توانند از یکی از سه روش مراجعه به قرارداد خرید، پیام‌های دریافتی مربوط به تمدید بسته اینترنت و یا مراجعه به قبوض دریافتی، شناسه وایمکس خود را به دست آورند. همچنین نشانی MAC مودم هر دستگاه روی برچسب پشت مودمی که کاربر در اختیار دارد نوشته شده است.

.

منبع: irancell

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ارسال نظر