فیلترشکن بدون اختلال در اختیار دستگاه ها و کسب و کارها قرار می گیرد

فیلترشکن بدون اختلال در اختیار کسب و کارها و دستگاه های اجرایی قرار می گیرد. در صورت وجود مشکل در اتصال به VPN لازم است به زیرساخت اطلاع داده شود.

به گزارش تکراتو، کسب‌وکارها و دستگاه‌های اجرایی، نهادها، سفارتخانه‌ها، خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری، روزنامه‌ها و سایر عرضه‌کنندگان خدمات عمومی، در صورتی که در اتصال به VPN دچار مشکل هستند، لازم است به زیرساخت اطلاع دهند.

ارائه فیلترشکن بدون اختلال به دستگاه ها

به دلیل وجود برخی اختلالات در ارتباطات  VPN، شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرده که به‌منظور حفظ پایداری شبکه و جلوگیری از بروز مشکل برای کسب‌وکارها و دستگاه‌های اجرایی، نهادها، سفارتخانه‌ها و سایر عرضه‌کنندگان خدمات عمومی، لازم است در صورت وجود هرگونه اختلال در ارتباطات، موارد را به آدرس help@tic.ir  ایمیل نمایند.

همچنین اعلام شده است که به‌منظور تسهیل در ارتباطات خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری، نشریات خبری و روزنامه‌ها، هماهنگی‌هایی با مراجع ذی‌صلاح صورت گرفته و قرار است پس از دریافت لیست از معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، هماهنگی‌های لازم برای رفع محدودیت‌ها به‌عمل آید.

برای درخواست رفع محدودیت ها، حداقل اطلاعات زیر باید تکمیل و ارسال گردد:

  • نام شرکت یا دستگاه
  • IP اختصاصی
  • شرکت اینترنتی سرویس دهنده
  • حوزه فعالیت

.

منبع: tasnimnews

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ارسال نظر