افزایش ۱۹۵ درصدی عایدی دولت با اجرای طرح رجیستری

درآمد دولت با طرح رجیستری موبایل ۱۹۵ درصد افزایش یافت. اجرای این طرح باعث شد تا دیگر امکان استفاده از گوشی‌های قاچاق وجود نداشته باشد.

به گزارش تکراتو، مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر از افزایش درآمد دولت با طرح رجیستری داده است. وی اعلام نمود که درآمد دولت با اجرای این طرح ۱۹۵ درصد افزایش یافته است. به گفته وی قرار است این طرح در مورد دیگر تجهیزاتی که از پروتکل‌های ارتباطی استفاده می‌کنند، گسترش یابد.

افزایش درآمد دولت با طرح رجیستری موبایل

حمیدرضا دهقانی‌نیا در مورد افزایش درآمد دولت با طرح رجیستری اعلام کرد که عایدی دولت از ۷۱۵۰ میلیارد ریال به ۲۱ هزار میلیارد ریال از مهر ۹۵ تا خرداد ۹۶ و از مهر ۹۶ تا خرداد ۹۷ رسیده است و این امر نشان از رشد ۱۹۵ درصدی دارد.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که طرح رجیستری ادامه دارد. به گفته وی قرار است این طرح برای دیگر تجهیزاتی که از پروتکل‌های ارتباطی استفاده می‌کنند، گسترش یابد.

دهقانی‌نیا در مورد واردکنندگان متخلف موبایل با ارز دولتی اعلام کرد که از طریق طرح رجیستری اطلاعات متخلفان به دست آمده و اکنون این اطلاعات در اختیار سازمان تعزیرات قرار دارد.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پایان گفت که سازمان تعزیرات پرونده‌ها را بررسی می‌کند و براساس مستندات حکم مقتضی را صادر خواهد کرد.

.

منبع: farsnews

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ارسال نظر