کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

همراه اول در جشن 24 سالگی به نوسازی مدارس مناطق زلزله زده می‌پردازد

همراه اول در جشن 24 سالگی خود و شبی با اصحاب رسانه، خبر از امضای تفاهمنامه نوسازی مدارس مناطق زلزله زده کرمانشاه داد.

به گزارش تکراتو، اپراتور اول تلفن همراه کشور به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار و ۱۹ مرداد بیست و چهارمین سالروز آغاز عرضه سیم کارت در ایران، دیشب مراسمی ترتیب داد. در این مراسم بیش از ۲۰۰ خبرنگار فعال در رسانه‌های کشور، مهندس فرهنگ مدیرعامل همراه اول، دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، دکتر رخشانی مهر رئیس سازمان و معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش، مهندس شیرزاد مدیرکل مشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و جمعی از مدیران ارشد همراه اول حضور داشتند.

آرون گروپس

در این مراسم تفاهم نامه‌ای با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور امضا شود. همراه اول از مشارکت خود در نوسازی مدارس مناطق زلزله زده کرمانشاه و سایر مناطق محروم کشور خبر داد.

مهندس حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول در این مراسم ضمن خیر مقدم به اصحاب رسانه که در این سال‌ها حامی این اپراتور بوده‌اند و به توسعه فضای تکنولوژی کمک کرده‌اند، گزارش مختصری از فعالیت‌های این اپراتور ارائه داد.

گزارشی از فعالیت‌های همراه اول در این مدت

مدیرعامل اپراتور اول در ابتدا به جایگاه این اپراتور در صنعت اپراتوری تلفن همراه اشاره کرد و اعلام نمود که همراه اول در ایران و خاورمیانه از نظر تعداد مشترک، رتبه نخست، در آسیای جنوبی رتبه هفتم و در جهان در بین ۱۰۰۳ اپراتور تلفن همراه، رتبه هجدهم را دارد.

 نوسازی مدارس مناطق زلزله زده

وی ادامه داد که مشترکین دیتای این اپراتور رکورد ۳۹۰۰ ترابایت ترافیک روزانه را ثبت کرده‌اند و در مدت ۴ ماه اول سال ۹۷ ترافیک دیتای همراه اول نسبت به سال قبل ۲.۶ برابر رشد کرده است. در مجموع روند ترافیک دیتا در شبکه (ماهانه)، ۱۶۴ برابر رشد داشته است.

فرهنگ ادامه داد که رتبه شفافیت اطلاع رسانی همراه اول در بورس طی سال‌های گذشته همواره بهبود یافته و در آخرین ارزیابی صورت گرفته یعنی پایان سال ۹۶، همراه اول در بین ۳۰۲ شرکت بورسی موفق به کسب عنوان دوم شفافیت شده است.

وی همچنین به روند رو به رشد درآمد دیتا در این شرکت اشاره نمود و بیان داشت که در ۵ سال گذشته درآمد حاصل از دیتا در همراه اول ۲۸  برابر رشد داشته و به ۳۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

فرهنگ رتبه شفافیت ایران بین ۳۰۲ شرکت بزرگ بورسی را دوم اعلام کرد و اظهار نمود که خوشبختانه در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۶، براساس گزارشات ارائه شده، همراه اول برای پنجمین سال متوالی توانسته به کسب نظر مقبول حسابرس مستقل شود. به گفته فرهنگ این مسأله با توجه به درآمد بیش از ۱۲۴۷۱ میلیارد تومانی همراه اول در سال ۹۶ قابل توجه است.

همچنین همراه اول در همین راستا موفق شد تندیس زرین هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را کسب کند.

مشارکت همراه اول در نوسازی مدارس مناطق زلزله زده

مدیرعامل اپراتور اول اعلام نمود که آنها قصد دارند همزمان با تحولات دیجیتال علاوه بر به روزرسانی سازمان و فعالیت‌های اصلی خود، در حوزه های دیگر نیز فعالیت داشته باشند.

در این مراسم همراه اول دو تفاهم نامه با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور امضا کرد. تفاهمنامه اول در خصوص اعطای کمک همراه اول به احداث، تجهیز و نوسازی مدارس مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بود. تفاهمنامه اول شامل ۵۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض از طرف همراه اول و تفاهمنامه دوم در خصوص اعطای کمک‌های جمع آوری شده مشترکین همراه اول برای تجهیز و نوسازی مناطق محروم از طریق راه اندازی سامانه #۲۴*  توسط طرف اول همزمان با سالروز ۲۴ سالگی برند همراه اول بود.

.

منبع: mci

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر