مشکلات پد شارژ بی سیم اپل مانع از رونمایی آن شد

انتظار می‌رفت که در رویداد معرفی محصولات جدید اپل، پد شارژ بی سیم اپل هم رونمایی شود اما متاسفانه این محصول پرطرفدار رونمایی نشد.

به گزارش تکراتو، هفته گذشته بود که اپل به معرفی و رونمایی از محصولات جدیدی نظیر گوشی‌های هوشمند آیفون، نسل جدیدی از ساعت اپل واچ و غیره اقدام کرد. در این بین چیزی که باعث تعجب بسیاری از کاربران شد، عدم رونمایی از پد شارژ بی سیم اپل بود.

پد شارژ بی سیم اپل

طبق گفته اپل قرار بود پد شارژ بی سیم هم در لیست محصولاتی باشد که رونمایی می‌شوند، اما چنین نبود. اپل در رویداد مذکور هیچ اشاره‌ای به این محصول نکرد و همین مساله نیز تعجب و اعتراض بسیاری از کاربران را برانگیخت.

اکنون گزارش‌ شده که علت عدم معرفی ایرپاور اپل، مشکلات و نقایص فنی آن بوده است که از جمله می‌توان به مشکلات زیر اشاره کرد:

  • گرمایش بیش از حد
  • مشکل در برقراری ارتباط بی‌سیم با محصولات مختلف
  • تداخل امواج
  • و …

البته پد شارژ بی سیم اپل نخستین بار در سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی هم زمان با رویداد رونمایی از آیفون ۱۰ (ایکس) به عنوان نخستین دستگاه مجهز به شارژ بی‌سیم اپل معرفی شد که قابلیت شارژ هم‌زمان ساعت هوشمند اپل واچ و گوشی آیفون را دارا بوده است.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که اپل بسیار جاه‌طلبانه و بلندپروازانه در این باره رفتار کرده و برنامه‌ریزی‌های عملی خود را برای معرفی و عرضه نهایی چنین محصولی درنظر نگرفته است.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: cnetارسال نظر