coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

مرورگر واقعیت مجازی موزیلا رونمایی شد

مرورگر واقعیت مجازی موزیلا رونمایی شد. این کمپانی موفق شده یک مرورگر مخصوص واقعیت مجازی و واقعیت افزوده تولید کند.

به گزارش تکراتو، مرورگر واقعیت مجازی موزیلا که Firefox Reality نام دارد، در سخت افزارهایی قابل استفاده است که مربوط به فناوری واقعیت مجازی و واقعیت افزوده باشند.

این مرورگر برای نمایش محتوای معمول و ۲ بعدی وب طراحی شده اما شرکت تولید کننده امیدوار است با کمک فناوری واقعیت مجازی، قابلیت‌های آن را گسترش دهد.

رونمایی از مرورگر واقعیت مجازی موزیلا

موزیلا با استفاده از Firefox Reality محتوای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را در جلو و مرکز نمایشگر خود قرار می‌دهد. آندره وریگناد مدیر استراتژی پلتفرم Firefox Reality در این باره گفته است:

ما در مرورگر واقعیت مجازی موزیلا باید درباره همه چیز از جمله جهت یابی، متن ورودی، محیط‌ها و جستجو دوباره بررسی‌هایی را انجام می‌دادیم. این روند نیازمند سال‌ها تحقیق و مصاحبه‌های فراوان با کاربران و شرکای سخت افزاری بوده است. نتیجه این فرایند مرورگری است که به عنوان یک واسطه عمل می کند.

برای تضمین عملکرد سریع و روان Firefox Reality، مرورگر روی موتور کوانتوم موزیلا ساخته شده است. موزیلا تاکید دارد که این نمونه اولیه است و برخی ویژگی های باید به آن اضافه شود.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: newatlas

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر