نوآوری‌های سامسونگ در اختیار ترویج روح المپیک ؛ حمایت از مسابقات جوانان بوینس آیرس 2018

شرکت سامسونگ قصد دارد میزبان برگزاری چند رخداد در جریان بازی‌های المپیک ۲۰۱۸ جوانان در بوینس آیرس آرژانتین شود که هدف از آنها انتقال روحیه انجام ناممکن‌ها با هشتگ DoWhatYouCant در میان مخاطبان جوان المپیک است. سامسونگ جزو حامیان کمیته بین‌المللی المپیک در حوزه تامین تجهیزات مخابراتی و ارتباطاتی است.

بر اساس این تصمیم در جریان بازی‌های المپیک جوانان، ورزشکاران و هواداران می توانند پیشرفته‌ترین فناوری‌های سامسونگ را تجربه کرده و ضمن ثبت خاطرات ماندگار خود در المپیک، آنها را به راحت‌ترین شکل با دیگران هم به اشتراک بگذارند. یانگلی لی، معاون اجرایی سامسونگ الکترونیکس می‌گوید:

«این باور که دنیا پر است از فرصت‌های بی‌نهایت، در همین دوران جوانی ایجاد می‌شود و به همین دلیل بسیار مهم است از جوانانی حمایت کنیم که می خواهند این محدودیت‌ها را دور زده و غیرممکن ها را انجام دهند. سامسونگ به جنبش المپیک متعهد است و قصد دارد با استفاده از جدیدترین فناوری‌های خود، تجربه‌ای هیجان‌انگیز را برای هواداران جوان این بازی‌ها در بوینس آیرس فراهم کند».

نوآوری‌های سامسونگ در اختیار ترویج روح المپیک ؛ حمایت از مسابقات جوانان بوینس آیرس 2018

براساس این برنامه مجموعه‌ای از تجربه‌های تعاملی و فراگیر در غرفه «نمایش‌های المپیکی سامسونگ» در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت که تمرکز آن بر جدیدترین محصولات و فناوری‌های ارتباطاتی، از جمله گوشی‌های گلکسی S9 و S9+ و البته ترکیب گیر IconX با گوشی‌های گلکسی S9 و S9+ و تبلت گلکسی Tab S4 خواهد بود.

نوآوری‌های سامسونگ در اختیار ترویج روح المپیک جوانان 2018 بوینس آیرس

در این برنامه دو غرفه «نمایش‌های المپیکی سامسونگ»، یکی در پارک المپیک جوانان و یکی در بازار بزرگ آباستو ایجاد خواهد شد. این دو غرفه به روی عموم مردم باز خواهد بود و مراجعه‌کنندگان می‌توانند با استفاده از فناوری‌های نوآورانه سامسونگ بازی‌های المپیک جوانان را به شکل تعاملی تماشا کنند. در کل دوره بازی‌های المپیک، ورزشکاران و هواداران و حتی عموم مردم مراجعه‌کننده به غرفه‌های سامسونگ می توانند از طریق فعالیت‌های متنوع زیر، ارتباطی معنادار با هم برقرار کنند:

  • فعالیت‌های تجربی:

امکاناتی مانند میز تعاملی سامسونگ، گالری ایموجی، چالش فوتبالی سوپرایموجی و گلکسی فیتنس به هواداران و عموم مردم مراجعه‌کننده امکان می‌دهد تا تجربه‌ای فراگیر و ملموس از مسابقات المپیک داشته باشند.

نوآوری‌های سامسونگ در اختیار ترویج روح المپیک ؛ حمایت از مسابقات جوانان بوینس آیرس 2018

تجربه واقعیت مجازی فراگیر:

امکانات چهاربعدی منحصربه‌فرد با استفاده از گوشی گلکسی S9 و S9+ به هواداران امکان می‌دهد ورزش‌هایی مانند کایاک سواری، موج سواری و موتورسواری روی برف را بصورتی جذاب تجربه کنند.

تجربه محصولات موبایلی و تجهیزات جانبی:

غرفه‌های المپیک سامسونگ همچنین فرصت آزمایش محصولاتی مانند گوشی‌های گلکسی S9 و S9+ و نیز ترکیب گیر IconX با این دو گوشی و تبلت Tab S4 را در اختیار همگان قرار می‌دهند.

 

مراجعه‌کنندگان به غرفه‌های سامسونگ همچنین می‌توانند با تکمیل انواع تجربه‌ای تعاملی عرضه شده در این غرفه‌ها، برنده حداکثر هفت پین مخصوص شوند که شرکت سامسونگ آنها را با هدف توسعه روح المپیک، با تم‌های ورزشی و فرهنگی، طراحی کرده است.

نوآوری‌های سامسونگ در اختیار ترویج روح المپیک ؛ حمایت از مسابقات جوانان بوینس آیرس 2018

در بخش دیگری از این برنامه و با هدف کمک به فراگیر شدن روح المپیک، شرکت سامسونگ در تعدادی از فروشگاه‌های منتخب خود، به مراجعه‌کنندگان کارت ورود به بازی‌های المپیک جوانان بوینس آیرس ۲۰۱۸ را اهدا خواهد کرد. با استفاده از این کارت شما بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانید به چهار پارک المپیک جوانان و ورزشگاه محل برگزاری بازی‌ها و نیز ۱۲۰۰ فعالیت فرهنگی در حاشیه المپیک وارد شوید. تا کنون نزدیک به ۶۰۰ هزار درخواست برای این کارت‌ها بررسی شده است. این کارت‌ها به شکل گردنبندهای الکترونیکی عرضه خواهند شد.

توماس باخ، مدیر کمیته بین المللی المپیک می‌گوید «فعالیت‌های متنوع سامسونگ در جریان المپیک جوانان ۲۰۱۸ به همه بازدیدکنندگان امکان خواهد داد تا تجربه‌ای منحصربه‌فرد از بازی‌ها بدست آورده و روح المپیک را در سراسر جهان به اشتراک بگذارند. شرکت سامسونگ با قرار دادن فناوری‌های نوآورانه خود در اختیار ورزشکاران و هواداران جوان این بازی‌ها، در واقع قدرت ورزش را افزایش داده است».

حمایت سامسونگ از بازی‌های المپیک از سال ۱۹۸۸ و المپیک سئول آغاز شد. این شرکت سپس سطح حمایت خود را افزایش داده و در المپیک ۱۹۹۸ ناگانو به حامی جهانی این بازی‌ها تبدیل شد. المپیک جوانان ۲۰۱۸ بوینس آیرس در روزهای ۶ تا ۱۸ اکتبر امسال در بوینس آیرس برگزار می‌شود.

منبع: سامسونگارسال نظر