آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

راه اندازی اینترنت پرسرعت کودکان و نوجوانان بر بستر مخابرات

اینترنت پرسرعت کودکان و نوجوانان راه اندازی شد. این اینترنت بر بستر ADSL مخابرات و با نام رمانت در دسترس کودکان و نوجوانان قرار می‌گیرد.

به گزارش تکراتو، عضو هیئت مدیره یک اپراتور مجازی اعلام کرده که گیم‌های آنلاین و مشاهده ویدئو نیاز به سرعت و حجم بالای اینترنت دارد. ابوالفضل محمودی درباره تعداد توزیع شده سیم‌کارت‌های کودک و نوجوان انارستان نیز سخن گفت و بیان نمود که حدود یک میلیون و 500 هزار سیم‌کارت کودک و نوجوان از طریق سه هزار نمایندگی واگذار شده‌ است.

آبان تتر

دسترسی به اینترنت پرسرعت کودکان و نوجوانان

عضو هیئت مدیره این شرکت درباره تعداد سایت‌های تحت پوشش این برند برای کودکان و نوجوانان اعلام کرد که علاوه بر ارائه خدمات مکالمه و پیامک، ایجاد شرایط عادلانه بهره‌مندی از اینترنت برای کودکان و نوجوانان یکی از برنامه‌های کلیدی آنهاست.

لذا از طریق اینترنت این سیم‌کارت‌ها، می‌توان به مجموعه‌ای بالغ بر 70 هزار وب‎سایت مناسب کودک و نوجوان دسترسی داشت.

محمودی خاطر نشان کرد که در حال حاضر این سرویس در تعدادی از مناطق منتخب استان تهران اجرا شده و طبق برنامه و در صورت همکاری مخابرات، به سایر مناطق و استان‌های کشور گسترش می‌یابد. رمانت انارستان طبق بررسی شورایی از نخبگانی مرتبط با حوزه کودک و نوجوان، وب‌سایت‌های مناسب کودکان و نوجوانان را گزینش می‌کند، بنابراین فضای امن در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: tasnimnews

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر