ثبت برند شیائومی در کتاب رکوردهای جهانی گینس

نام شیائومی در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شد. این برند چینی تاکنون موفقیت‌های بسیاری به دست آورده و بسیار در بین مردم و استفاده‌کنندگان محبوب است.

به گزارش تکراتو، شیائومی اولین فروشگاه سری محصولات می خود در کشور هند را سال ۲۰۱۷ میلادی افتتاح کرد. از آن زمان تا به حال محبوبیت این برند چینی در بازار هند بسیار بالا رفته و موجب شده که این کمپانی در بازار این کشور بیشتر سرمایه گذاری کند. شیائومی هفتم آبان ماه به صورت همزمان ۵۰۰ فروشگاه در کشور هند افتتاح کرد. این مسئله موجب شد که مسئولین کتاب رکوردهای جهانی گینس تا امروز این اتفاق را بررسی کنند و بالاخره اعلام کنند که نام این برند چینی در این کتاب ثبت شده است.

ثبت برند شیائومی در کتاب رکوردهای جهانی گینس

پس از این اتفاق کمپانی چینی با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که برنامه‌ی آنها برای بازار هند تمام نشده و قصد دارند که تجربه‌ی فروشگاه‌های پرچمدار را برای خریداران مناطق روستایی هم به ارمغان آورند. بنابراین شیائومی برنامه دارد تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی، ۵ هزار فروشگاه در هند بسازد و بدین شکل برای ۱۵ هزار نفر هندی کارآفرینی کند.

تصویری از لحظه‌ی تحویل رکورد جهانی به مسئولین این شرکت ثبت شده که می‌تواند مانور تبلیغاتی جالبی برای این شرکت باشد. این کمپانی در حال حاضر از میزانی که تحلیلگران تخمین می‌زدند موفقتر بوده و توانسته عملکردی بسیار خوبی از خود برجای بگذارد. گزارش شده که این برند در سه ماهه‌ی سوم سال میلادی جاری، موفق شده محبوبترین برند بازار تلفن‌های هوشمند در بازار هند شود.

اکنون ۵۰۰ فروشگاه جدید در مناطق مختلف هند وجود دارد که موجب شده خریداران بیشتری سراغ محصولات این شرکت بیایند و مدلی از آنها را برای خود برگزینند. حال فروشگاه‌های جدید نه تنها می‌توانند جایگاه این شرکت به عنوان موفقترین تولید کننده‌ی تلفن‌های هوشمند در بازار هند را محکم کنند بلکه می‌توانند میزان فروش بیشتری را باعث شوند.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: gsmarenaارسال نظر