همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

استفاده از استوری در لینکدین هم فراهم شد؛ کپی ایده‌های سایر شبکه‌های اجتماعی

مایکروسافت قصد استفاده از استوری در لینکدین را دارد. البته به نظر نمی‌رسد که ارائه این قابلیت در این شبکه اجتماعی چندان حرفه‌ای و لازم باشد.

به گزارش تکراتو، مایکروسافت از کپی کردن ایده‌های به کار رفته در سایر شبکه‌های اجتماعی برای جلب مخاطبین جوان‌تر ابایی ندارد و قصد استفاده از استوری در لینکدین را دارد. البته شیوه‌ای که مایکروسافت برای پیاده‌سازی استوری‌ها در نظر گرفته کمی عجیب و غیرمعمول به نظر می‌رسد.

استفاده از استوری در لینکدین

استفاده از استوری در لینکدین اندکی متفاوت است. برخلاف بسیاری از شبکه‌های اجتماعی، در استوری‌های لینکدین فقط ویدیوها اجازه انتشار دارند. بنابراین خبری از تصاویر ثابت نیست. نکته بعد این که استوری‌های لینکدین به سرعت سایر شبکه‌های اجتماعی ناپدید نمی‌شوند و به مدت یک هفته قابل مشاهده هستند. بعد از گذشت این فرصت یک هفته‌ای نیز، به طور کامل پاک نشده و در پروفایل افراد باقی می‌مانند تا بسته به تنظیمات حریم شخصی، بازدیدکنندگان بتوانند برای همیشه آن‌ها را تماشا کنند.

قابلیت استوری در لینکدین که Student Voices نام دارد، برای دانشجویان آمریکایی تأیید شده تا به لطف آن بتوانند تجربیات کارآموزی، پروژه‌های کلاسی و سایر موفقیت‌های خود را با دیگر همکلاسی‌ها و همکاران خود به اشتراک بگذارند.

استوری‌ها که این روزها یکی از اعضای جدایی ناپذیر شبکه‌های اجتماعی هستند، در ذات خود برای اشتراک‌گذاری رویدادهای روزمره و گذرای زندگی افراد طراحی شده‌اند. اما با خروج از این قالب و حضور دائمی در محیط حرفه‌ای لینکدین که فضایی برای ارتباط کارفرمایان و افراد جویای کار به حساب می‌آید، ممکن است جلوه چندان خوبی نداشته و استفاده از آن‌ها خیلی حرفه‌ای نباشد.

همچنین برای کارفرمایانی که به دنبال استخدام افراد می‌گردند، مطمئنا گشت و گذار در میان ویدیوها نسبت به مطالعه رزومه‌های متنی کاری دشوار و زمان بر خواهد بود. با تمام این اوصاف به نظر می‌رسد که مایکروسافت ارائه قابلیت استوری در لینکدین را راه حلی مناسب برای جلب مخاطبین جوان‌تر می‌داند که برای این غول نرم‌افزاری به معنای افزایش درآمدها خواهد بود.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: techspot

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر