آغاز به کار اولین رویداد ایران موبایل سامیت

اولین رویداد ایران موبایل سامیت با هدف تمرکز بر محتوا و بررسی مشکلات حوزه موبایل برگزار شد. در برگزاری‎های اکوسیستم استارتاپی ایران معدود همایش یا کنفرانسی با رویکرد و نگاه اختصاصی موبایل برگزار شده است. به همین دلیل متخصصان این حوزه به رویداد موبایل سامیت 2019، نگاه ویژه ای داشتند.

رویداد ایران موبایل سامیت علاوه بر پنل‎های تخصصی و سخنرانی‌ها، کارگاه‎های مفید و نمایشگاه جانبی در حوزه‌های مختلف موبایل را نیز دارد که علاقه‌مندان و فعالان در هر حوزه می‎توانند از آن بهرهمند شوند.

میلاد نوری، هماهنگ کننده اولین رویداد ایران موبایل سامیت درباره چگونگی برگزاری این رویداد و اهداف آن، گفت:

اولین دوره رویداد ایران موبایل سامیت با هدف گردهم آوردن بازیگران اصلی و بزرگ صنایع مبتی بر موبایل است. در این رویداد از بازی سازها، شرکت‌های فعال در حوزه مارکتینگ، تبلیغات، مارکت‌ها، تامین کنندگان زیرساخت پیام رسان‌ها، مسیریاب‌ها و دیگر فعالان این حوزه دعوت شده تا به انتقال تجربه بپردازند.

نوری با بیان اینکه بسیاری از حاضران در این رویداد در ابتدای راه کسب و کارهای دیجیتالی یا اواسط آن هستند، افزود: این افراد می‌توانند از تجربه‌های فعالان این حضور برای توسعه کسب و کار خود و رشد استفاده کنند.

میلاد نوری می‌گوید:

ما در رویداد موبایل سامیت صفر تا صد یک کسب و کار موبایلی را در نظر گرفته و تمام چالش‌های پیش رو توسعه، برندینگ و فروش آن را شناسایی کردیم.

او  برگزاری کارگاه های آموزشی در این رویداد را برای صاحبان کسب و کارهای موبایلی قدمی برای رفع چالش‌های پیش روی آن‌ها دانست.

وی در پایان سخنان خود گفت: رویداد ایران موبایل سامیت استمرار خواهد داشت و برگزاری سالی یکبار آن، از برنامه‌های ما است.

همچنین، در دور اول رویداد موبایل ایران سامیت موضوعات و محورهای زیر در سخنرانی‌ها و پنل‌های گفتگو به عنوان محور اصلی مورد توجه و بررسی قرار می‌گیرند:

  • نوآوری رشد در صنعت موبایل
  • درآمدزایی و بازهای موبایلی
  • بازاریابی و تبلیغات در موبایل
  • دستیابی کاربران جدید و بهبود ترافیک
  • فروشگاه‌های نرم افزار و موبایل
  • مدیریت‌های موبایلی و اپلیکیشنی و پرداخت

اولین دوره از رویداد ایران موبایل سامیت به مدت دو روز از تاریخ ۳۰ و ۳۱ خردادماه جاری در سالن کتابخانه ملی با ظرفیت ۸۰۰ نفر در هر روز برگزار شد.

.

منبع: ilnaارسال نظر