کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تاریخ برگزاری رویدادی آنپکد سامسونگ 2022 اعلام شد

همانطور که می‌دانید سامسونگ هر ساله با رویداد آنپکد، از جدیدترین پرچمدارهایش رونمایی می‌کند. برای اطلاع از تاریخ برگزاری رویدادی آنپکد سامسونگ 2022 با تکراتو همراه باشید.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

کمپانی سامسونگ یکی از بزرگترین کمپانی‌های لوازم هوشمند بوده که طرفداران بسیار زیادی دارد. هر ساله این کمپانی بزرگ در رویدادی به نام آنپکد از محصولات جدید و پرچمداران خود رو نمایی می‌کند. حال گویا تاریخ این رویداد مشخص شده است. برای اطلاع از تاریخ برگزاری رویدادی آنپکد سامسونگ در سال 2022 با ما همراه باشید.

تاریخ برگزاری رویدادی آنپکد سامسونگ 2022

همانطور که می‌دانید کمپانی سامسونگ هر ساله در رویداد آنپکد از محصولان خود رونمایی می‌کند که معمولا در بازه زمانی ژانویه تا مارس برگزار می‌شود. همین چند روز پیش بود که کره‌ای‌ها تایید کردند که این رویداد برای سال 2022 در ماه فوریه برگزار خواهد شد. اما حالا طبق شواهد، باید منتظر برگزاری این رویداد در تاریخ 9 فوریه (20 بهمن) باشیم.

به گزارش برخی کاربران که ادعا می‌کنند از طریق آگهی‌های سامسونگ به فرم ثبت نام پیش سفارش این رویداد دسترسی پیدا کرده‌اند، رویداد گلکسی آنپکد غول فناوری کره‌ای به طور رسمی در تاریخ 9 فوریه 2022 (چهارشنبه 20 بهمن) برگزار خواهد شد.

گویا پس از تکمیل این فرم، پیام جدیدی برای کاربران این کمپانی ظاهر می‌شود که سامسونگ در آن فاش کرده که طیف جدیدی از محصولات نوآورانه خود را در زمان اعلام شده از طریق وب‌سایت خود معرفی خواهد کرد.

تاریخ برگزاری رویدادی آنپکد سامسونگ 2022

در همین حال حساب TechInsider در توییتر نیز توضیح می‌دهد که وب‌سایت سامسونگ حاوی یک لینک به رویداد آنپکد 2022 است که فاش می‌کند پیش فروش گوشی‌های سری گلکسی S22 پس از معرفی در 20 بهمن، از 25 بهمن تا 5 اسفند آغاز خواهد شد و اولین دستگاه‌ها از 6 اسفند ماه روانه بازار می‌شوند.

با این وجود از کمپانی سامسنوگ انتظار می‌رود در این رویداد علاوه بر گوشی‌های پرچمدار سری گلکسی S22، مجموعه تبلت‌های پرچمدار جدید خود یعنی سری گلکسی تب S8 را نیز معرفی کند که هم اکنون سیستم رزرو و پیش خرید هردو خانواده از محصولات در دسترس قرار دارد.  همچنین اگر به دنبال اطلاعات بیشتری درباره سری‌های Galaxy S هستید به جستار قدرتمندترین سری Galaxy S سری بزنید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص تاریخ برگزاری رویدادی آنپکد سامسونگ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر