او ام پی فینکس

خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

95 درصد ارزهای دیجیتال کلاهبرداری هستند

Billy Markus، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، اعتقاد دارد 95 درصد ارزهای دیجیتال کلاهبرداری هستند. بسیاری از کاربران از اظهارات وی انتقاد کرده‌اند.

مستر بلیط

بیلی مارکوس در توییت اخیر خود حمله تندی به ارزهای دیجیتال کرد. او مدعی شد بیش از 95 درصد ارزهای دیجیتال کلاهبرداری و به نوعی آشغال هستند.

برخی از کاربران بیلی مارکوس را به عدم داشتن خودآگاهی متهم کردند. به عقیده آن‌ها بیلی مارکوس یک ارز بی مفهوم را طراحی کرده و اقدامات او بستری مناسب برای رشد ارزهای کلاهبرداری ایجاد کرده است.

نظرات بیلی مارکوس درباره ارزهای دیجیتال کلاهبرداری

بیلی مارکوس در دفاع از خود اعلام کرد مشهورترین میم کوین جهان از یک طنز ساخته شده است. او تأکید کرد کیفیت را بر کمیت ترجیح خواهد داد.

دوج کوین که سال 2013 راه‌اندازی شده است، علی‌رغم فعالیت کم توسعه‌دهندگان، در سال گذشته محبوبیت زیادی به دست آورد. بسیاری از افراد این ارز را کلاهبرداری می‌دانستند، اما دوج کوین توانست برخی از طرفداران خود را ثروتمند کند. دوج کوین دستاوردهای خود را عمدتاً به توییت‌های طنز ایلان ماسک مدیون است.

95 درصد ارزهای دیجیتال کلاهبرداری هستند

روند صعودی دوج کوین پایدار نمانده است. قیمت این رمزارز حدود 87 درصد از سقف تاریخی خود فاصله دارد. با وجود ریزش شدید، دوج کوین عملکرد بهتری نسبت به لونا داشته است. ترا لونا در طی چند روز کل ارزش خود را از دست داد.

بیلی مارکوس در توییت اخیر خود اعلام کرد دو کوان، خالق شبکه ترا می‌بایست بازار رمزارزها را برای همیشه ترک کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره ارزهای دیجیتال کلاهبرداری چیست؟ آیا اکثر رمزارزهای بازار ماهیت کلاهبرداری دارند؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر