coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

گفتگوی زنده جدید ایلان ماسک و جک دورسی در مورد بیت کوین

در گفتگوی زنده جدید ایلان ماسک و جک دورسی دو خبرساز بزرگ دنیای رمزارزها درباره بیت کوین اظهار نظر کردند. با ما همراه باشید.

در مصاحبه عصر روز 24 می (3 خرداد) که توسط شبکه سرمایه‌گذاری Ark Invest’s channel بین ایلان ماسک، کتی وود و جک دورسی انجام شد، این اشخاص سرشناس نظر خود را درباره آینده بیت کوین اعلام کردند.

نظرات و پاسخ این افراد به پرسش‌ها بسیار گسترده بود، اما همه آن‌ها به یک چیز ثابت معتقد بودند؛ کریپتوکارنسی‌ها به طور حتمی نقشی مهم در آینده ما خواهند داشت. تمام این افراد سرشناس در تلاشند تا به هدف اصلی کریپتوکارنسی که بخشیدن قدرت به زندگی مردم است، کمک کنند.

گفتگوی زنده جدید ایلان ماسک و جک دورسی

بنیان‌گذار تسلا اعتقاد دارد کریپتوکارنسی‌ها در ذات خود قصد بهبود اثربخشی و کارایی پول را دارند، به همین دلیل این ارزها کمتر مورد دخالت دولت‌ها قرار می‌گیرند. به نظر ایلان ماسک دخالت دولت‌ها در رمزارزها یک اشتباه است. کریپتوکارنسی‌ها قدرت مردم نسبت به دولت را افزایش خواهند داد.

گفتگوی زنده جدید ایلان ماسک و جک دورسی در مورد بیت کوین

ماسک همچنین اظهار کرد که دولت‌ها درست همانند یک شرکت بزرگ هستند. این منطقی نیست که مردم از شرکت‌ها متنفر باشند و قدرت دولتی را ستایش کنند. به عقیده بنیان‌گذار تسلا هر کسی که شرکت‌ها را دوست نداشته باشد می‌بایست از دولت‌ها نیز متنفر باشد.

نظر کتی وود درباره رمزارزها

به عقیده کتی وود، رئیس صندوق تامینی Ark Invest، شرکت‌های بیشتری می‌بایست در دنیای رمزارزها مشارکت داشته باشند. کریپتوکارنسی‌ها نه تنها فرصت‌های عظیم برای تجارت در هر نقطه از دنیا را فراهم می‌کنند، بلکه به کاربران اجازه می‌دهند تا در برابر خطر جدی تورم و ریسک متقابل در امان بمانند.

کتی وود در راستای صحبت‌های خود درباره تورم خاطرنشان کرد که بسیاری از بازارهای نوظهور از تورم شدید رنج می‌برند. این بازارها با مشکل حفظ قدرت خرید مواجه هستند و رمزارزها تنها راهی به شمار می‌روند که می‌توان به وسیله‌ آن تورم را کاهش داد.

این مدیر معروف شرکت سرمایه‌گذاری همچنین ابراز امیدواری کرد که در آینده‌ای نه چندان دور همگرایی عمیقی میان هوش مصنوعی و حوزه رمزنگاری به وجود آید. این اتفاق منجر به افزایش تأثیر شبکه‌های ارزهای دیجیتال در جهان خواهد شد؛ به گونه‌ای که تا کنون ندیده‌ایم.

سیاست‌های پولی فعلی مخرب هستند

جک دورسی، بنیان‌گذار و مدیرعامل Square نقش خود در ترویج رمزارها را به عنوان مشوق تمرکززدایی معرفی کرد. او در تلاش است به وسیله شرکت Square راه‌حل‌های غیرمتمرکز و ساده برای ذخیره‌سازی و مدیریت ارزهای دیجیتال ارائه کند. به عقیده جک دورسی سیاست پولی فعلی جهان مخرب بوده و هدف آن تمرکز قدرت در دست قوی‌ترین اشخاص است.

جک دورسی کریپتو را به عنوان ابزاری انقلابی در سیستم فعلی دنیا می‌شناسد. به عقیده وی، کریپتوکارنسی‌ها قدرت بیشتری به افراد می‌دهند و در نتیجه باعث برقراری صلح جهانی خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره گفتگوی زنده جدید ایلان ماسک و جک دورسی چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر