coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

ایلان ماسک: آزادی بیان قانونی در توییتر ایجاد خواهد شد

ایلان ماسک در جلسه پرسش و پاسخ روز پنج‌شنبه با کارکنان توییتر از ایجاد آزادی بیان قانونی در توییتر خبر داد.

ماسک در پاسخ به سوالی که یکی از کارمندان در زمینه با نظارت محتوا در پلتفرم توییتر پرسید به این نکته اشاره کرد که کاربران از آزادی بیان قانونی در توییتر بهره‌مند خواهند شد.

به عقیده ایلان ماسک آزادی بیان به شکل قانونی حق تمامی کاربران توییتر است؛ اما به هیچ وجه زیاده‌روی در این مسئله جایز نیست. ایلان ماسک به ویژه تأکید زیادی بر روی نظریه آزادی بیان و آزادی دسترسی داشت. این نظریه اولین بار توسط Renée DiResta مطرح شده بود.

ایجاد آزادی بیان قانونی در توییتر

ایلان ماسک در ادامه سخنانش مجددا نسبت به اتخاذ موضع سخت‌گیرانه در زمینه با ربات‌ها و هرزنامه‌ها از خود تمایل نشان داد. او مدعی شد که فعالیت ربات‌ها و اکانت‌های فیک در پلتفرم توییتر می‌بایست دشوارتر از گذشته شود.

ایلان ماسک: آزادی بیان قانونی در توییتر ایجاد خواهد شد

ایلان ماسک همچنین اعلام کرد که کاربران می‌بایست به منظور احراز هویت در توییتر حق اشتراک پرداخت کنند. توییتر در آینده توییت‌های کاربران را رتبه‌بندی خواهد کرد، بدین ترتیب توییت‌های دارای رتبه بالاتر در نوار جستجو اولویت خواهند داشت.

انتقاد ایلان ماسک از اقدامات امنیتی توییتر

ایلان ماسک از میانه‌روی‌های محافظه‌کارانه توییتر انتقاد کرده و اقدامات این پلتفرم در زمینه با مسدودسازی اکانت دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در جریان شورش‌های 6 ژانویه را محکوم کرد. ماسک در مصاحبه خود با روزنامه Financial Times، به این نکته اشاره کرد که در صورت خریداری توییتر، اکانت دونالد ترامپ را مجددا فعال خواهد کرد.

ایلان ماسک توییتر را ابزاری برای نشان دادن خود دانست و به کارکنان خود گفت: بعضی از افراد از موهای خود برای ابراز وجود استفاده می‌کنند. من از توییتر استفاده خواهم کرد!

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره ایجاد آزادی بیان قانونی در توییتر چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: theverge

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر