OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

افزایش 33 درصدی درآمد مدیاتک؛ نبوغ طراحی جدید دایمنسیتی کار خودش را کرد

مدیاتک از افزایش 33 درصدی درآمد خود از ژانویه تا می 2022 (دی تا اردیبهشت) خبر داده است. گزارش مالی این شرکت تایوانی نشان می‌دهد که درآمد ماه می این شرکت به 1.75 میلیارد دلار رسیده که تقریبا 1 درصد از درآمد ماه قبل (آوریل، فروردین) کمتر بوده است.

در گزارش مالی مدیاتک مشخص شده که این شرکت از ژانویه تا ماه می، 8.3 میلیارد دلار درآمد داشته که نسبت به سال قبل،‌ رشد 33 درصدی را نشان می‌دهد.

رشد درآمدی مدیاتک مدیون طراحی تراشه‌های دایمنسیتی

مدیاتک در سال 2022 توانسته فروش موفقی از تراشه‌های سری دایمنسیتی 9000 و 8000 داشته باشد. بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده امیدوارند که از تراشه‌های جدید مدیاتک در گوشی‌های خود استفاده کنند. در حال حاضر هم تعداد زیادی از گوشی‌های رده‌بالا و پرچمدار بازار از برندهای شیائومی، اوپو، وان پلاس، ریلمی و آنر از تراشه‌های سری جدید دایمنسیتی بهره می‌برند.

افزایش 33 درصدی درآمد مدیاتک؛ نبوغ طراحی جدید دایمنسیتی کار خودش را کرد

مدیاتک امیدوار است که در ماه‌های باقی‌‌مانده از سال 2022، رکورد جدیدی از درآمد و فروش را ثبت کند. این کمپانی اخیرا از تراشه دایمنسیتی 9000 پلاس رونمایی کرده که از لحاظ عملکرد CPU و GPU، بهینه‌تر از دایمنسیتی 9000 است. این تراشه، رقیب اصلی اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره موفقیت فروش تراشه های دایمنسیتی مدیاتک چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت تکراتو در میان بگذارید.

منبع: gizmochina

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر