coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

نماینده مجلس: تداوم فیلترینگ منجر به تعطیلی مشاغل زیادی می‌شود

عصبانیت نماینده مردم تفرش در صحن علنی مجلس در موضوع تداوم فیلترینگ در کشور با یک تذکر شفاهی محکم  همراه شد.

ولی‌الله بیاتی نماینده مردم تفرش در صحن علنی مجلس گفت: «ادامه قطعی اینترنت موجب تعطیلی بسیاری از مشاغل شده است و امروز صاحبان مشاغل آسیب دیده به شدت نگران هستند. انتظار می‌رود رئیس جمهور تدابیر لازم را هر چه سریعتر اتخاذ کند.»

بیشتر بخوانید: خسارت فیلترینگ برای بورس ؛ اختلالات اینترنتی با بازار سرمایه چه می‌کند؟

تداوم فیلترینگ

ولی‌الله بیاتی در صحن علنی مجلس  عنوان کرد:

در مرداد ماه سیلی ویرانگر در حوزه انتخابیه بنده به وقوع پیوست و بسیاری از احشام و دام‌ها دچار آسیب شده و خسارت به مردم وارد شد. برخی از مسئولان آمدند و رفتند اما نتیجه‌ای حاصل نشد. انتظار می‌رود هر چه سریعتر در راستای جبران خسارات سیل اقدام شود.

وی ادامه داد: «۷ ماه از سال گذشته است اما تا کنون اعتبارات عمرانی تخصیص داده نشده است. در مناطق سردسیر عملا امکان کارهای عمرانی از دست رفته است. هیات دولت سفری به استان مرکزی داشت اما وعده‌های آن هنوز محقق نشده است.»

تداوم فیلترینگ

این نماینده مجلس در نهایت به موضوع تداوم فیلترینگ و محدودیت‌های اینترنت پرداخت و اظهار داشت:

ادامه قطعی اینترنت موجب تعطیلی بسیاری از مشاغل شده است و امروز صاحبان مشاغل آسیب دیده به شدت نگران هستند. انتظار می‌رود رئیس جمهور تدابیر لازم را هر چه سریعتر اتخاذ کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره تداوم فیلترینگ چیست؟ آیا شما هم از محدودیت‌های اینترنتی اخیر متضرر شده‌اید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید و اخبار فناوری را از تکراتو دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر