فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

طرح فروش پیکاپ فوتون تونلند دیزلی آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

جزئیات و شرایط طرح فروش پیکاپ فوتون تونلند دیزلی آذر 1401 اعلام شد. ایران خودرو دیزل این محصول را به طور نقد و اقساط به فروش می‌رساند.

ایران‌خودرودیزل جزئیات طرح فروش پیکاپ فوتون دیزلی آذر 1401 را اعلام کرد. این شرکت قصد دارد در ادامه طرح‌های فروش آذرماه خود، این محصول دوکابین را از سه‌شنبه 22 آذر 1401 با رنگ‌های متنوع روانه بازار کند.

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید: طرح فروش لاماری ایما در بورس کالا 28 آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

طرح فروش پیکاپ فوتون تونلند دیزلی آذر 1401

ایران خودرو در طرح فروش پیکاپ فوتون آذر 1401 محصول پیکاپ فوتون دیزلی دو کابین را با شرایط فروش نقدی، نقدی مرحله‌ای و اقساطی عرضه می‌کند. این خودرو با موعد تحویل 30 تا 90 روزه به متقاضیان ارائه می‌شود و امکان خرید اقساطی بلند مدت آن نیز وجود دارد. علاوه بر این مشتریان می‌توانند این محصول را در 4 رنگ مختلف خریداری کنند.

طرح فروش پیکاپ فوتون تونلند دیزلی آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

گفتنی است پیکاپ فوتون تونلند دیزلی دو کابین تنها پیکاپ دیزلی ایران است که از موتور کامینز 2.8 لیتری با توربوشارژ استفاده می‌کند و می‌تواند گشتاوری برابر با 360 نیوتن‌متر تولید کند. چنین عددی فوتون تونلند دیزلی را به قدرتمندترین پیکاپ دو کابین بازار ایران بدل کرده است.

این پیکاپ با سیستم‌های ایمنی پیشرفته و تجهیزات رفاهی توانسته نگاه بسیاری از افرادی که به سفر، کمپینگ در طبیعت و آفرود علاقه دارند را به خود جلب کند. ضمن این که این خودرو از ویژگی‌های چهار چرخ محرک و مصرف سوخت پایین‌تر نسبت به رقبای خود در بازار ایران نیز بهره می‌برد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص طرح فروش پیکاپ فوتون تونلند دیزلی آذر 1401 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر