coinex
راهنمای خرید تکراتو

شارژر وایرلس تسلا با قابلیت شارژ همزمان سه دستگاه معرفی شد

شارژر وایرلس تسلا با قیمت 300 دلار همراه با قابلیت‌های جذاب معرفی شد. این شارژر با الهام از شارژر بی‌سیم AirPower اپل تولید شده است.

شارژر وایرلس تسلا با قابلیت شارژ همزمان 3 دستگاه و با برچسب قیمتی 300 دلار معرفی شد. این شارژر با الهام از وانت سایبرتراک ساخته شده است. تسلا همچنین ایده ساخت این شارژر خاص را از شارژر بی‌سیم AirPower اپل دزدیده است. زیرا در وهله اول کوپرتینونشین‌ها در سال 2019 در حالی که در مراحل اولیه توزیع شارژر بی‌سیم خود قرار داشت، در نهایت آن را وارد بازار نکردند.

بیشتر بخوانید: طرح مفهومی گوشی سایبرفون تسلا منتشر شد [+ ویدیو]

شارژر وایرلس تسلا با قابلیت شارژ همزمان سه دستگاه

شرکت خودروسازی تسلا از یک شارژر بی‌سیم به نام Tesla Wireless Charging Platform رونمایی کرده است که 300 دلار قیمت دارد و می‌تواند به‌صورت همزمان سه دستگاه Qi را شارژ کند.

ایده شارژر وایرلس تسلا نهایی شد

به گفته تسلا، طراحی زاویه‌دار و نیز شارژر این شرکت و همچنین محل قرارگیری دستگاه‌ها، از وانت جنجالی سایبرتراک الهام گرفته شده‌ است. این دستگاه بدنه آلومینیومی، سطحی با جنس آلکانترا و پایه مغناطیسی جداشدنی دارد که مورد آخر امکان شارژ دستگاه‌ها به‌صورت افقی یا زاویه‌دار را فراهم می‌کند.

شارژر بی‌سیم تسلا می‌تواند به‌صورت همزمان سه دستگاه را با سرعت 15 وات شارژ کند. با وجود طراحی متفاوت و سرعت شارژ بی‌سیم قابل‌قبول، قیمت 300 دلاری‌ این دستگاه باعث می‌شود کاربران چندان به خرید آن تمایل پیدا نکنند. البته علاقه‌مندان به تسلا مسلماً آن را تهیه خواهند کرد.

اپل در سال 2017 از شارژر AirPower رونمایی کرد که می‌توانست به‌طور همزمان سه‌دستگاه از جمله آیفون، اپل واچ و ایرپاد را شارژ کند. با وجود اینکه بسیاری از کاربران منتظر عرضه این شارژر بودند، در نهایت اپل در سال 2019 خبر از لغو پروژه آن داد.

ایده شارژر وایرلس تسلا نهایی شد

در حالی که شارژر بی‌سیم تسلا را می‌توان مشابه AirPower درنظر گرفت، این محصول تنها از دستگاه‌های مبتنی بر Qi مانند آیفون و ایرپاد پشتیبانی می‌کند و کاربران نمی‌توانند با استفاده از آن، اپل واچ خود را شارژ کنند.

کاربران در حال حاضر می‌توانند شارژر تسلا را سفارش دهند و آن را در فوریه 2023 تحویل بگیرند. این محصول از یک کابل USB-C به همراه شارژر 65 واتی بهره می‌برد و البته همانطور که گفتیم، یک پایه مغناطیسی جداشدنی دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص شارژر وایرلس تسلا چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر