;
coinex

خرید با دوج کوین در حدود 2 میلیارد سایت در سراسر جهان در دسترس قرار گرفت

با توجه به اقدامات صورت گرفته، در حال حاضر امکان خرید با دوج کوین در حدود 2 میلیارد سایت فراهم شده که می‌تواند برای این ارز دیجیتال و طرفداران پرشمارش بسیار خبر خوبی باشد.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، امکان خرید با دوج کوین در حدود 2 میلیارد سایت با اقدامات شرکت‌های میزبانی وب و وبسایت‌ها از طریق ادغام یک پنل مدیریت خودکار سرویس میزبانی وب (WHMCS)، فراهم شده است. بر این اساس درگاه پرداخت دوج کوین قابل استفاده برای بیش از 330 هزار سرویس میزبانی وب و بیش از 1.9 میلیارد وبسایت خواهد بود.

بیشتر بخوانید: احتمال راه‌اندازی رمزارز توییتر کوین قوت گرفت؛ خیانت ماسک به دوج‌کوین محبوبش!

امکان خرید با دوج کوین در حدود 2 میلیارد سایت

این ایده در گذشته نیز از سوی صاحبان وبسایت‌ها به منظور پذیرش فرصت‌های مشابه برای پرداخت‌های دوج کوینی مطرح شده بود. به عنوان مثال، در نوامبر سال پیش، تیم کوین بیس با WooCommerce در تلاش بود امکان پذیرش دوج کوین و سایر ارزها  را برای کسب‌وکارها آغاز کند. افزون بر این، ایلان ماسک، به عنوان حامی مشهور ارز دوج کوین، امکان پرداخت با این ارز را جهت خرید یک عطر منحصربه‌فرد ساخته شده توسط شرکت The Boring Company خود فراهم کرده بود.

خرید با دوج کوین در حدود 2 میلیارد سایت

به هر حال ساعاتی پس از انتشار خبر خرید با دوج کوین در حدود 2 میلیارد سایت ، یکی از توسعه‌دهندگان ناشناس دوج کوین تحت عنوان مستعار Inevitable360، جهت ارائه راهکارهایی در مسئله نحوه ادغام آسان این افزونه جدید یک پیوند گیت هاب را به کد PHP و دستورالعمل‌هایی اشتراک‌گذاری کرد. براساس گزارش‌ها، این افزونه توانایی ادغام پرداخت‌هایی در قالب ارزهای فیات با دوج کوین را به طور خودکار داشته و این مبلغ را به کیف پول ارائه‌شده ارسال خواهد کرد.

این درگاه پرداخت یک فناوری عالی برای شرکت‌های میزبانی وب و وبسایت‌ها بوده تا توانایی جذب جامعه متعصب و پرشور دوج کوین را با ادغام آسان آن، فراهم کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره خرید با دوج کوین در حدود 2 میلیارد سایت چیست؟  نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر