coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

احتمال پخش رایگان کانال‌های تلویزیونی در یوتیوب قوت گرفت

یوتیوب درصدد پخش تمامی کانال‌های تلویزیونی در پلتفرم خود است. از این‌رو احتمال پخش رایگان کانال‌های تلویزیونی در یوتیوب قوت گرفته است.

پخش رایگان کانال‌های تلویزیونی در یوتیوب ممکن است به‌زودی اجرا شود. یوتیوب در یک حرکت اعجاب‌انگیز دیگر در نظر دارد پشتیبانی و پخش تمامی کانال‌های تلویزیونی را به پلتفرم خود اضافه کند.

این پلتفرم استریم به عنوان بزرگترین و پیشرفته‌ترین پلتفرم اشتراک و تماشای ویدئو در جهان شناخته می‌شود و می‌خواهد که گستره امکانات و ویژگی‌های خود را گسترش دهد. از‌این رو این پلتفرم هم‌اکنون برای اضافه کردن کانالی‌های تلویزیونی به لیست امکانات خود در حال مذاکره با شرکت‌های مرتبط با این ساختار است.

بیشتر بخوانید: آزمایش ویدیوهای چندزبانه یوتیوب در هند ؛‌ تماشای ویدیو با دوبله اختصاصی یوتیوب!

احتمال پخش رایگان کانال‌های تلویزیونی در یوتیوب وجود دارد

یوتیوب یکی از پلتفرم‌های پخش ویدئو محبوب‌ و پرکاربر موجود در دنیای امروز است. افراد زیادی در این سرویس به تولید محتوا مشغول هستند و از آن درآمدزایی می‌کنند. در یوتیوب ویدئوهای بسیاری وجود دارند که از آموزش نصب ویندوز تا فیلم‌های کوتاه کمدی را شامل می‌شود. اکنون خبری درباره این پلتفرم منتشر شده است که از اتفاقات جدید در آن خبر می‌دهد.

یوتیوب سرویس جدیدی برای پخش کانال تلویزیونی را آزمایش می‌کند. شرکت مذکور به‌منظور اضافه‌کردن برنامه‌ها و فیلم‌ها و کل کانال‌های تلویزیونی به پلتفرم خود، در حال مذاکره با دیگر شرکت‌ها است. به‌گفته‌ی یوتیوب:

سرویس مذکور در مرحله‌ی آزمایش قرار دارد و کاربران منتخب در حال بررسی آن هستند.

احتمال پخش رایگان کانال‌های تلویزیونی در یوتیوب وجود دارد

در‌حال‌حاضر، یوتیوب در حال سنجش علاقه‌ بینندگان است و اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، سرویس متعلق به گوگل ممکن است ۴۵ درصد از درآمد تبلیغات را درخواست کند. شرکت مذکور معامله‌ای مشابه را با تولیدکنندگان محتوا نیز دارد.

به‌نظر می‌رسد یوتیوب قصد دارد با این اقدام کاربران خود را افزایش دهد. اخیراً این پلتفرم استریم با NFL Sunday Ticket قراردادی منعقد کرده است و از امسال در YouTube TV و کانال‌های YouTube Primetime شاهد پخش آن خواهیم بود. همچنین، اکنون درآمد تبلیغاتی آن با سازندگان YouTube Shorts تقسیم و باعث می‌شود این سرویس از تیک‌تاک سودآورتر باشد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره پخش رایگان کانال‌های تلویزیونی در یوتیوب چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر