فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

طرح فروش مکث تیارا 26 دی 1401 [+شرایط و قیمت]

طرح فروش مکث تیارا 26 دی 1401 آغاز شده است. این شاسی‌بلند زیبا توسط شرکت مکث موتور عرضه شده است.

طرح فروش مکث تیارا 26 دی 1401 از روز گذشته توسط شرکت مکث موتور آغاز شده است. این شاسی‌بلند خاص با قیمت 989 میلیون تومان با شرایط خرید نقدی به معرض فروش گذاشته شده است و طبق اعلام مکث موتور، مشتریان می‌توانند خودروی خود را حداکثر تا 90 روز تحویل بگیرند.

کریپتال گلوبال

لازم به ذکر است که مبلغ 5 میلیون تومان نیز چک یکساله در خریدار دریافت می‌شود و سند خودرو تا این مدت نزد شرکت باقی می‌ماند.

بیشتر بخوانید: طرح فروش کشنده فاو 27 دی 1401 در بورس کالا [+شرایط و قیمت]

طرح فروش مکث تیارا 26 دی 1401 آغاز شده است

شرایط فروش مکث تیارا با قیمت قطعی ۲۶ دی ۱۴۰۱ آغاز شده است و مشتریان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به وبسایت این شرکت، نسبت به ثبت نام اقدام کنند. در این شرایط فروش اعلام شده که مبلغ ۵ میلیون تومان در قالب یک چک یکساله دریافت می شود و سند خودرو در این مدت در رهن باقی می ماند. با وجود اینکه خودروها با موعد تحویل ۹۰ روز کاری به فروش می‌رسند، اما مدل سال آن ها ۱۴۰۱ در سند درج خواهد شد.

طرح فروش مکث تیارا 26 دی 1401 آغاز شده است

تیارا مانند اکثر کراس اوورهای چینی به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر مجهز است. این پیشرانه ۱۵۵ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر تولید می‌کند و جعبه‌دنده شش سرعته اتوماتیک AT توان پیشرانه را به چرخ‌های جلو منتقل می‌نماید. این جعبه دنده ساعت کمپانی DAE است و فناوری کمپانی هیوندای پاورتک در آن دیده می‌شود.

طرح فروش مکث تیارا 26 دی 1401 آغاز شده است

این کراس اوور هفت نفره به امکاناتی مانند شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، رادار نقطه کور، صندلی های برقی جلو با گرمکن، کروز کنترل، جلو آمپر دیجیتال، نمایشگر لمسی، دوربین ۳۶۰ درجه، استارت دکمه ای، حالت رانندگی اسپرت، ترمز پارک برقی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سقف پانورامای برقی، دوربین ثبت وقایع، سنسور نور، درِ صندوق برقی، فناوری ELD چراغ ها، سنسور پارک عقب، تهویه الکتریکی دستی، آینه الکتروکرومی و… مجهز است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره طرح فروش مکث تیارا 26 دی 1401 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر