coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

دانلود آهنگ زنگ گلکسی S23 سامسونگ با لینک مستقیم

امروزه آهنگ زنگ یا Ringtone یکی از شاخصه‌های هر برند است. در این مطلب برای شما امکان دانلود آهنگ زنگ گلکسی S23 سامسونگ را فراهم کرده‌ایم.

این روزها شنیدن صدای آهنگ زنگ هر گوشی بلافاصله افراد را متوجه برند دستگاه می‌کند و در این مورد سامسونگ مدت‌ها است که آهنگ زنگ Over The Horizon را به روز می‌کند. آخرین بار در زمان عرضه گلکسی اس 21 بود که آهنگ زنگ گلکسی S21 به روز شد. همزمان با عرضه اس 23 اما بار دیگر این آهنگ آپدیت شده است.

بیشتر بخوانید: سری لپ‌تاپ‌های گلکسی بوک 3 سامسونگ معرفی شدند؛ به جایگزین مک بوک پرو سلام کنید!

دانلود آهنگ زنگ گلکسی S23 سامسونگ

سامسونگ سری گلکسی اس 23 خود را شب گذشته به وقت ایران و در رویداد گلکسی آنپکد 2023 رونمایی کرد. بنابر سنت، این شرکت نسخه جدیدی از آهنگ زنگ “Over The Horizon” را نیز رونمایی کرد که این بار توسط Yaeji، یک هنرمند کره‌ای تبار ساکن آمریکا، برای جشن گرفتن نگاه مثبت و خوش بینی در دنیای در حال تکامل بازخوانی شده است.

تم آهنگ «Over The Horizon» همراه با هر سری جدید گلکسی اس دوباره تازه می‌شود اما صدای کلیدی خود را حفظ می‌کند. هدف این است که آهنگ زنگ سامسونگ با صداهای پرطرفدار هر سال سازگار شود.

اگر مشتاق هستید که جدیدترین آهنگ زنگ سامسونگ را زودتر از هر کسی داشته باشید، می‌توانید آن را از لینک زیر و از دانلود کنید:

 دانلود آهنگ زنگ گلکسی اس 23 سامسونگ با لینک مستقیم 

دانلود آهنگ زنگ گلکسی S23 سامسونگ با لینک مستقیم
دانلود آهنگ زنگ گلکسی S23 سامسونگ با لینک مستقیم

هنرمند کره‌ای Yaeji در سال 2017 با آهنگ Raingurl محبوب شد و اکنون انتظار می‌رود اولین آلبوم خود را با نام “With a Hammer” و ماه آینده منتشر کند. همکاری با سامسونگ او را در کانون توجه جدیدی قرار می‌دهد و به افراد بیشتری اجازه می‌دهد تا با سبک موسیقی منحصر به فرد او ارتباط برقرار کنند. سامسونگ می گوید:

در این مشارکت، نوازنده از تلفیقی از عناصر الکترونیکی استفاده کرد و نسخه‌ای بازیگوش ساخت که “احساس جهانی امید و شادی را برمی انگیزد و ما را به تصور و خوش بین بودن به آنچه در آن سوی افق است دعوت می کند”

بیشتر بخوانید:

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر