فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

افزایش قیمت کارخانه‌ای خودرو توسط شورای رقابت تصویب شد

افزایش قیمت کارخانه‌ای خودرو تصویب شد. شورای رقابت با ورود به ماجرای خودرو تنظیم دستورالعمل تنظیم بازار قواعد جدیدی وضع کرده است.

با تصویب شورای رقابت، افزایش قیمت کارخانه‌ای خودرو به مرحله اجرا درآمد. شورای رقابت طی جلسه‌ای با حضور مسئولین مربوطه دستورالعملی را تدوین و ابلاغ کرد که در نهایت بدون حتی یک رأی مخالف به تصویب رسید. این دستورالعمل چیزی نبود جز، افزایش قیمت خودرو کارخانه‌ای که بلاشک آه سردی می‌شود بر پیشانی ملت که با وجود این همه مشکل ناچاراند برای خرید خودرو بهای گزافی بپردازند.

بیشتر بخوانید: بخشش 100 درصدی جرایم بیمه خودروها به مناسبت دهه فجر

افزایش قیمت کارخانه‌ای خودرو تصویب شد

خبرها حاکی از آن است که دستورالعمل جدید خودرویی شورای رقابت به اتفاق آراء و بدون حتی یک مخالف تصویب شد. البته دستورالعمل جدید خودرویی شورای رقابت قرار است به‌صورت رسمی صبح روز یکشنبه منتشر شود که طبق آن جزئیات بیشتری مشخص خواهد شد.

افزایش قیمت کارخانه‌ای خودرو تصویب شد

شنیده‌ها حاکی از آن است که قیمت کارخانه محصولات خودروسازان طبق دستورالعمل جدید خودرویی شواری رقابت به‌میزان ۱۰ تا ۲۵ درصد افزایش پیدا خواهد کرد. علاوه بر این، چند تبصره جدید اضافه خواهد شد و طبق آن عرضه خودروهای وارداتی و داخلی در بورس کالا ادامه پیدا خواهد کرد. گفتنی است شورای هماهنگی اقتصادی و وزارت صنعت، معدن و تجارت سعی دارند قرعه کشی خودرو را از سال ۱۴۰۲ حذف کنند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص افزایش قیمت کارخانه‌ای خودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    از زمانی که ایرانخودرو پژورابا قیمت 32میلیون نیفروخت تا الان که با قیمت310میلیون میفروشید دائما حرف از زیان میزنند معلوم نیست که این خودرو سازان چقدر ریخت و پاش و دزدی دارند که فقط زیان میدهند . دلار گران میشود خودر را گران میکنند دلار ارزان میشود خودرو را گران میکنند در صورتی که میگویید کلیه قطعات داخلی و خودکفا هستیم پس چه ربطی با دلار دارد که ناله میکنند

    پاسخ