coinex
راهنمای خرید تکراتو

جزئیات و شرایط طرح بازدید رایگان قبل از نوروز ایرانخودرو اعلام شد

شرکت ایساکو یک طرح بازدید رایگان قبل از نوروز ایرانخودرو جهت مشاهده محصولات این شرکت از اول تا هجدهم اسفند در نظر گرفته است.

به گزارش ایکوپرس، «ماشااله وردینی»، معاون خدمات پس از فروش شرکت ایساکو، در مورد طرح بازدید رایگان قبل از نوروز ایرانخودرو بیان داشت: «این طرح همچون سایر طرح‌های ویژه شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با هدف ارتقای رضایت مشتریان، افزایش ایمنی خودرو و سرنشینان آن در آستانه تعطیلات نوروز برگزار می‌شود و طی آن اجرت بازدید قبل از سفر برای تمامی مشتریان رایگان است».

او همچنین در مورد برخی خدمات قابل ارایه در بسته‌های خدماتی درنظر ‌گرفته‌شده به تعویض روغن موتور، تعویض فیلتر روغن، تعویض فیلتر هوا، تعویض فیلتر بنزین، تعویض روغن گیربکس دستی، تعویض تسمه زنجیر تایم موتور، سفت‌کن و تجهیزات انواع زنجیر تایم، دینام، کمپرسور، پمپ، هیدرولیک فرمان و غلتک هرزگرد، تعویض انواع لنت ترمز چرخ‌های جلو و عقب، خدمات میزان‌فرمان و آچارکشی، عیب‌یابی با دستگاه، شارژ و تعویض باتری، تعویض انواع لامپ و تنظیم نور چراغ‌ها و بازدید و تعویض شمع‌ها و وایر، تعویض موتور برف‌پاک‌کن و تیغه‌های آن و رگلاژ درها اشاره داشت. همچنین لیست نمایندگی‌های منتخب اجرای این طرح در سایت ایساکو به نشانی www.isaco.ir قرار دارد.

بیشتر بخوانید: تکذیب افزایش قیمت کارخانه شاهین G توسط سایپا

اجرای طرح بازدید رایگان قبل از نوروز ایرانخودرو

ماشااله وردینی در ادامه اضافه کرد: «در طرح بازدید قبل از نوروز امسال، شش نوع بسته خدماتی شامل خدمات سرویس، خدمات تسمه، خدمات مکانیکی و خدمات الکتریکال، برف‌پاک‌کن و رگلاژ برای مشتریان در نظر گرفته شده است و اجرت این بسته‌ها برای مشتریان 50 درصد است». او توضیح داد:

«دارندگان محصولات ایران‌خودرو که مدل خودروی آن‌ها از سال 1391 به بعد باشد مشمول50  درصد تخفیف در اجرت بسته‌های خدماتی یاد شده، می‌شوند».

طرح بازدید رایگان قبل از نوروز ایرانخودرو

وردینی افزود: «پس از بازدید اولیه که به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود، در صورت نیاز به دریافت خدمات هر یک از بسته‌های خدماتی، تخفیف‌های ویژه‌ای در اجرت انجام تعمیرات برای مشتریان در نظر گرفته شده است». وی در مورد لزوم اجرای چنین طرح‌هایی تاکید داشت:

«بازدید و بررسی سلامت خودرو در طرح بازدید قبل از نوروز، برای هموطنانی که در تعطیلات نوروز برنامه سفر تدارک دیده‌اند، متضمن سفری امن و بی‌دغدغه و برای سایر هموطنان نیز خاطری آسوده به همراه خواهد داشت».

معاون ایساکو در پایان خاطرنشان کرد: «مراجعه به شبکه خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو به دلیل رعایت تمامی استانداردهای تعمیراتی و بهره‌مندی از قطعات با کیفیت و استاندارد، علاوه بر تامین امنیت جانی و مالی مشتریان گرامی، دارای تضمین خدمات به مدت دوماه یا سه هزار کیلومتر و قطعات به مدت شش ماه یا 10 هزار کیلومتر است».

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح بازدید رایگان قبل از نوروز ایرانخودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر