فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی مشخص شد [بروزرسانی: تاریخ قرعه‌کشی تغییر کرد]

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به تعداد ثبت‌نام انجام شده برای خرید خودرو وارداتی، از زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی خبر داد.

«امید قالیباف»، سخنگوی وزارت صمت ضمن اشاره بر این نکته که میزان ثبت نام برای خرید خودرو وارداتی براساس هدف‌گذاری وزارت صمت بوده، بیان داشت: «احتمالا عصر روز سه‌شنبه جهت تعیین اولویت خرید خودروهای وارداتی قرعه‌کشی انجام می‌شود.»

بیشتر بخوانید: تکذیب نامه درخواست رانت خودرویی صداوسیما ؛ قسم روباه را باور کنیم یا دم خروس؟

اعلام زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی

قالیباف در ادامه ضمن اشاره به پایان مهلت ثبت نام خرید خودروهای وارداتی در ساعت 24 روز شنبه (13 اسفند) اعلام کرد: «بلافاصله پس از پایان ثبت نام تمامی اطلاعات متقاضیان بر اساس شرایط اعلام شده بررسی می شود و فهرست نهایی احتمالا عصر سه‌شنبه جهت تعیین اولویت خرید، قرعه کشی خواهد شد.»

زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی

وی در پایان خاطرنشان کرد: «متقاضیانی که بعد از اعلام اولویت بندی قصد انصراف داشته باشند، بلافاصله مبلغ مسدود شده آنها (که در حساب خودشان است) آزاد خواهد شد.»

بروزرسانی 16 اسفند 1401

مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت در خصوص تاریخ قرعه کشی خودروهای وارداتی اعلام کرد:

پیش از این اعلام‌شده بود که قرعه‌کشی خودروهای خارجی امروز یا فردا انجام می‌شود، اما به‌دلیل زمان‌بر شدن استعلامات انجام قرعه‌کشی به زمانی دیگر موکول شد.

بیشتر بخوانید:

زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی اعلام شد. به نظر شما استراتژی وزارت صمت در تخصیص این خودروها تا چه حد قابل نقد است؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر