فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تاریخ قرعه کشی خودروهای وارداتی اعلام شد

تاریخ قرعه کشی خودروهای وارداتی مشخص شد. در این طرح فروش دو خودرو چانگان، CS55 و CS35 پلاس قطعی شده است.

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در صفحه شخصی خود تاریخ قرعه کشی خودروهای وارداتی را اعلام کرد. در این طرح فروش عرضه دو خودرو چانگان، CS55 و CS35 پلاس قطعی شده است. لازم به ذکر است که افراد شرکت‌کنندگان در این طرح مبلغ 500 میلیون تومان در حساب وکالتی در بانک‌های طرف قرارداد بلوکه کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: واردات خودروهای MG به ایران توسط فردا موتورز قطعی شد؛ لیست خودروهای وارداتی درحال افزایش است

تاریخ قرعه کشی خودروهای وارداتی اعلام شد

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت نوشت:

تعیین اولویت زمانی متقاضیان خودروهای وارداتی روز یکشنبه 21 اسفند با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی با روش قرعه‌کشی انجام خواهد شد؛ متقاضیان می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در سامانه saleauto.ir نسبت به رتبه خود مطلع شوند.

به گزارش فارس، براساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت در این دوره از عرضه خودروهای وارداتی فعلا عرضه دو خودروی چانگان، CS55 و CS35 پلاس قطعی شده است و به گفته مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت تلاش می‌شود تا دو مدل خودروی فیات 500 و فیات TIPO و همچنین هیوندا النترا عرضه شود.

تاریخ قرعه کشی خودروهای وارداتی اعلام شد

پیش‌ثبت‌نام خرید خودروهای وارداتی از روز 6 اسفند آغاز و تا ساعت 24 روز 13 اسفند ادامه داشت.

براساس اعلام وزارت صمت حدود 120 هزار نفر متقاضی خرید خودروهای وارداتی در مرحله پیش‌ثبت‌نام، در سایت خرید این نوع خودروها ثبت‌نام کرده‌اند.

اسامی افرادی در قرعه‌کشی به عنوان برنده قطعی اعلام خواهد شد که شرایط عمومی ثبت‌نام را داشته باشند؛ یعنی دارای پلاک فعال انتظامی نباشند و یا طی 48 ماه گذشته متقاضی ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو نزد خودروسازان نداشته باشد.

یکی از شروط ثبت‌نام برای خرید خودروهای وارداتی، بلوکه شدن مبلغ 500 میلیون تومان در یک حساب وکالتی نزد بانک بود.

براساس اعلام مدیر طرح واردات خودرو، افرادی که قصد انصراف از خرید خودروهای وارداتی را دارند، این امکان بعد از انجام قرعه‌کشی برای آنها فراهم است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص تاریخ قرعه کشی خودروهای وارداتی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر