coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

طرح مشترک امداد نوروزی ایرانخودرو و سایپا افتتاح شد

طرح مشترک امداد نوروزی ایرانخودرو و سایپا آغاز به کار کرد. در این طرح درمجموع 521 نمایندگی در هردو خودروساز فعال خواهند بود.

طرح مشترک امداد نوروزی ایرانخودرو و سایپا افتتاح شد. دو شرکت خودروساز بزرگ کشور این طرح را از هم‌اکنون کلید زده و تا 14 فروردین‌ماه آماده ارائه خدمات هستند. در این طرح درمجموع 521 نمایندگی فعالیت خواهند کرد که سهم ایران خودرو 306 نمایندگی و سایپا نیز 215 نمایندگی خواهد داشت. لازم به ذکر است که هزینه ایاب و ذهاب خودروسازن رایگان است.

بیشتر بخوانید: طرح فروش ایران خودرو دیزل اسفند 1401 ؛ فوتون H4 و H5 [+شرایط و قیمت]

طرح مشترک امداد نوروزی ایرانخودرو و سایپا افتتاح شد

ایران‌خودرو و سایپا روز گذشته طرح مشترک امداد نوروزی خود را افتتاح کردند. شروع این طرح از دیروز بود تا ۱۴ فروردین‌‌ماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت. نکته قابل‌توجه در امداد نوروزی امسال خودروسازان این است که هزینه ایاب‌وذهاب سرویس‌های امدادی رایگان خواهد بود. طی این مدت ۵۲۱ نمایندگی (۲۱۵ نمایندگی سایپا و ۳۰۶ نمایندگی ایران‌خودرو) فعال خواهند بود.

۲۳۰ شهرستان تحت پوشش خدمات ثابت هستند و تعداد اکیپ‌های شیفت‌های امدادی در مجموع ۳۳۰۰ است که ۲۵۰۰ اکیپ امدادگران ایران‌خودرو و ۸۰۰ اکیپ امدادگران سایپا هستند. ۱۴۳۱ شهر و روستای تحت پوشش خدمات امدادی هستند و تمام جاده‌های اصلی و فرعی بین‌شهری کشور تحت پوشش امداد خواهند بود. ناوگان‌های امدادی سیار در ۱۰۰ نقطه بین شهری به صورت استقرار مشترک مستقر خواهند بود.

طرح مشترک امداد نوروزی ایرانخودرو و سایپا افتتاح شد

طبق پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته، احتمال داده می‌شود که بیش از ۱۳۰هزار پذیرش خدمات ثابت در نمایندگی‌ها، بیش از ۱۱۰ پذیرش خدمات سیار توسط امدادگران و بیش از ۴۰۰هزار ارائه خدمات ارتباطی در این مدت صورت پذیرد. پشتیبانی ارائه خدمات و امداد طرح نوروزی در قالب ارائه خدمات دو شیفت و شیفت طولانی در نمایندگی مراکز پرتردد، افزایش ظرفیت‌های پذیرش و پذیرش شبانه‌روزی موارد امدادی، تامین سبد قطعات یدکی موردنیاز نمایندگی‌ها و امدادگران پیش از اجرای طرح، ایجاد سازوکارهای ارسال سریع قطعات موردنیاز نمایندگی‌ها و امدادگران کشیک‌های ستادی در پشتیبانی فنی و عملیاتی طرح خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح مشترک امداد نوروزی ایرانخودرو و سایپا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر