فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

سامسونگ گلکسی استور رفع فیلتر شد

بنابر بررسی‌های انجام شده،‌ سامسونگ گلکسی استور رفع فیلتر شد و هم‌اکنون دانلود اپلیکیشن از فروشگاه آنلاین گلکسی استور در گوشی‌های سامسونگ امکان‌پذیر است.

طبق آخرین بررسی‌ها گلکسی استور، به عنوان فروشگاه داخلی گوشی‌های سامسونگ، بدون نیاز به ابزارها و نرم‌افزارهای تغییر IP برای کاربران ایرانی در دسترس قرار گرفته است. بنابراین از همین حالا امکان مشاهده‌ و دانلود اپلیکیشن از گلکسی استور، در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل فراهم شده است.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: نماینده مجلس: برای آرام شدن فضای کشور رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی ضروری است!

سامسونگ گلکسی استور رفع فیلتر شد

گلکسی استور از جمله‌ سرویس‌های کاربردی و پرطرفداری است که استفاده از آن‌ها در ایران بدون استفاده از فیلترشکن و ابزارهای تغییر آی‌پی امکان‌پذیر نبود. از شهریور 1401 به دنبال شروع اعتراضات در ایران تعداد بسیاری از سرویس‌ها با فیلتر روبرو شدند. حتی موقتاً اپ استور (فروشگاه آنلاین گوشی‌های آیفون) هم با فیلتر مواجه شده بود. البته فیلترینگ گلکسی استور به پیش از این دوران مربوط بود.

سامسونگ گلکسی استور رفع فیلتر شد

با این حال، حال و با رفع فیلتر گلکسی استور، کاربران را امیدوار به وقوع چنین اتفاقی در مورد محدودیت سرویس‌های دیگر نیز می‌کند. این در حالی است که از مدت‌ها پیش گمانه‌زنی‌هایی درباره‌ احتمال رفع فیلتر یوتیوب هم در میان است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص اینکه سامسونگ گلکسی استور رفع فیلتر شد چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر