coinex
راهنمای خرید تکراتو

رییس جدید اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران منصوب شد

حکم رییس جدید اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران از سوی اتاق اصناف تهران به نام «سیدحسین سادات‌حسینی» ابلاغ شد.

سیدحسین سادات‌حسینی بعد از ابلاغ حکم از سوی «اسماعیل کاظمی‌قهی»، نایب رییس اول اتاق اصناف تهران، کارش را در این سمت جدید شروع خواهد کرد و جایگزین مهدی محبی شده است.

بیشتر بخوانید: مخالفت هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام با واردات خودرو دست دوم

آشنایی با رییس جدید اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران

سادات‌حسینی از سال 1380 فعالیت خود را در صنعت موبایل شروع کرده و  پس از آن در سال 1388 به عنوان کارشناس صنفی فعالیت داشته و از سال 1396 هم رسماً به عضویت هیات‌مدیره این اتحادیه درآمده است. او حالا یکی از جوان‌ترین روسای اصناف کشور به‌شمار می‌آید.

رییس جدید اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران

وی طی جلسه ابلاغ حکم، ضمن اشاره به تهران به عنوان تنها شهری که بخش فروش و خدمات آن در اتحادیه‌های مجزا انجام وظیفه می‌کنند، جداسازی این بخش‌ها از یکدیگر را باعث ایجاد گمراهی و سردرگمی در فعالیت‌های صنفی اعضا و بروز مشکلاتی برای آن‌ها دانست.

به همین جهت وی ابراز خوش‌بینی کرد تا در سال 1402 با همکاری وزارت صمت و تصویب اتاق اصناف، رسته فروش تلفن همراه هم به رسته‌های دیگر تخصصی تلفن همراه که در اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی مجوز آنها صادر خواهد شد اضافه شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص معرفی رییس جدید اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر