coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

مهلت 8 روزه برای تکمیل وجه متقاضیان محصولات ایرانخودرو در مرحله نخست طرح یکپارچه ابلاغ شد

مهلت 8 روزه برای تکمیل وجه متقاضیان محصولات ایرانخودرو که در دور اول فروش خودرو در سامانه یکپارچه وزارت صمت ثبت‌نام کرده‌اند ابلاغ شد.

طبق آخرین خبر، مهلت 8 روزه برای تکمیل وجه متقاضیان محصولات ایرانخودرو که در اولویت پاییز 1402 قرار دارند و برای آنها از طرف ایران خودرو پیامک ارسال شده است ابلاغ شد. متقاضیان اعلامی می‌بایست برای واریز خود از امروز چهارشنبه، 27 اردیبهشت‌ماه 1402 لغایت چهارشنبه، 3 خردادماه 1402 اقدام کنند تا بتوانند در تاریخ مذکور خودروی خود را تحویل بگیرند.

بیشتر بخوانید: فوری: فروش یکپارچه خودرو برای مرحله سوم تمدید شد!

مهلت 8 روزه برای تکمیل وجه متقاضیان محصولات ایرانخودرو ابلاغ شد

اولویت‌های اعلامی، مجاز به ثبت‌نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه در این دوره، هستند و تغییر خودرو امکان‌پذیر نیست. متقاضیان می‌بایست به منظور خرید محصولات ایران‌خودرو صرفاً از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیر معتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز کنند.

براساس آن‌چه اعلام شده، سند خودرو یکسال در رهن شرکت خواهد بود، انتقال امتیاز به شخص ثالث و فروش حواله خودرو بصورت وکالتی ممنوع است و در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

مهلت 8 روزه برای تکمیل وجه متقاضیان محصولات ایرانخودرو ابلاغ شد

در صورت عدم واریز کامل پیش‌پرداخت علی‌الحساب خودرو در موعد تعیین شده، ثبت‌نام کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود. ضمن اینکه در صورت انصراف مشتری یا مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی، در هر مرحله پیش از تحویل خودرو، ثبت‌نام لغو و وجه مشتری ظرف مدت 20 روز مسترد می‌شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص مهلت 8 روزه برای تکمیل وجه متقاضیان محصولات ایرانخودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر