coinex
OMPFinex

مزایده خودروهای توقیفی سازمان اموال تملیکی مهر 1402 [+شرایط بازدید]

بنابر گزارش‌ها، مزایده خودروهای توقیفی سازمان اموال تملیکی مهر 1402 شامل خودروهای سواری، سنگین، ماشین‌آلات راهسازی و … در هفته آخر این ماه برگزار می‌شود.

به گزارش تکراتو و به نقل از روابط‌عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، براساس تقویم تعیین شده، مزایده سراسری فوق‌العاده 581 سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، برای خودرو‌های سبک و سنگین وارداتی تا پیش از پایان مهر برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید: وزیر اقتصاد: فرایند واردات خودرو تسریع می‌شود

برگزاری مزایده خودروهای توقیفی سازمان اموال تملیکی مهر 1402

طبق اطلاعات جدول زمان‌بندی، علاقه‌مندان قادر خواهند بود تا با دریافت اطلاعات مزایده از طریق سامانه ستاد تدارکات الکترونیک دولت یا تارنمای سازمان اموال تملیکی، از تاریخ 24 مهرماه از خودرو‌های عرضه‌شده بازدید کرده و پیشنهاد‌های قیمتی خود را در سامانه مذکور درج کنند.

مزایده خودروهای توقیفی سازمان اموال تملیکی مهر 1402

بنابراین بنابر دستور معاون اول رئیس‌جمهور جهت تسریع در روند تعیین‌تکلیف کالا‌های متروکه در بنادر و گمرکات استان هرمزگان و با توجه به اقدامات و تصمیمات جهادی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های ذی‌ربط، مزایده خودروهای توقیفی سازمان اموال تملیکی مهر 1402 شامل خودروهای سواری، سنگین، ماشین‌آلات راهسازی و … برگزار خواهد شد.

گفتنی است که آخرین مهلت بازدید و ارائه پیشنهاد 29 مهرماه بوده و 3 آبان‌ماه هم موعد رمزگشایی و اعلام برندگان مزایده عنوان شده است. همچنین برندگان نهایی حداکثر تا تاریخ 8 آبان‌ماه باید نسبت به واریز کامل وجه مبادرت ورزند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص مزایده خودروهای توقیفی سازمان اموال تملیکی مهر 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر