coinex
OMPFinex

پشتیبانی از هوش مصنوعی DALL-E 3 به بینگ چت افزوده شد

با اعلام مایکروسافت، هم‌اکنون بینگ چت از هوش مصنوعی DALL-E 3 پشتیبانی می‌کند. همچنین نسخه تجاری بینگ چت نیز اکنون به Bing Image Creator دسترسی دارد.

هفته گذشته مایکروسافت تأیید کرد که مدل هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس DALL-E 3 به بینگ چت خواهد آمد و حالا این ویژگی برای تمام کاربران Bing در دسترس قرار گرفته است. میخائیل پاراخین، یکی از مدیران بینگ و رئیس تیم جدید تجربیات وب و ویندوز مایکروسافت، از طریق حساب کاربری خود در ایکس از ادغام بینگ چت و DALL-E 3 خبر داد.

بیشتر بخوانید: سومین نسخه هوش مصنوعی تصویرساز DALL-E با پیشرفت‌های چشمگیر معرفی شد

بینگ چت مایکروسافت پذیرای DALL-E 3 شد

بااین‌وجود، مدل هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس OpenAI باید تا صبح امروز در دسترس تمام کاربران قرار گرفته باشد. او همچنین در توییت خود تصویر هنری زیر را به اشتراک گذاشته است که می‌توان گفت با DALL-E 3 ساخته شده است.

علاوه‌براین، مایکروسافت در وبلاگ رسمی خود نیز توضیحات دیگری درباره به‌روزرسانی‌های بینگ چت ارائه کرده است. همان‌طور که در این پست اشاره شده، نسخه تجاری بینگ چت که Bing Chat Enterprise نام دارد نیز اکنون به Bing Image Creator دسترسی پیدا کرده است. همچنین این ویژگی حالا قابلیتی را برای کاربران خود ارائه می‌کند که می‌تواند عکس‌ها یا آثار هنری ساخته‌شده توسط هوش مصنوعی را تشخیص دهد. در ادامه، این شرکت بیان داشت:

«تمام تصاویر تولید‌شده توسط هوش مصنوعی Bing Image Creator اکنون دارای یک واترمارک دیجیتال و نامرئی هستند که با مشخصات C2PA آن‌ها همخوانی دارد. این واترمارک زمان و تاریخ و همچنین منشاً تصویر ایجاد‌شده توسط هوش مصنوعی را تأیید می‌کند.»

بینگ چت

ویژگی جستجوی بصری که اوایل تابستان امسال به نسخه استاندارد بینگ چت اضافه شده بود نیز اکنون در دسترس Bing Chat Enterprise قرار گرفته است. بااین‌وجود، کاربران نسخه تجاری می‌توانند تصویری را آپلود کنند و از چت‌بات بینگ سؤالاتی را در مورد آن بپرسند.

درنهایت، صفحه‌کلید موبایل SwiftKey حالا امکان دسترسی مستقیم به Bing Image Creator را فراهم می‌کند و کیفیت پاسخ‌های ارائه‌شده توسط بینگ چت در حالت دقیق (Precise)، بهبود پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ادغام بینگ چت با هوش مصنوعی DALL-E 3 توسط مایکروسافت چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار فناوری را از تکراتو دنبال کنید.

.

منبع:دیجیاتو

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر