coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

واردات دو خودرو اکسید به ایران توسط شرکت چری تایید شد

شائودو ژو قائم مقام کمپانی چری در میان خبرنگاران ایرانی، از واردات دو خودرو اکسید به ایران در مدل‌های TXLو VX تا پایان سال جاری خبر داده است.

«شائودو ژو»، قائم کمپانی چری اینترنشنال در جریان نشست خبری که در دفتر مرکزی چری واقع در شهر وهوو چین برگزار شد به ارائه توضیحاتی پیرامون تفاوت دو برند اکسید و جیکو پرداخت.

براین‌اساس اکسید یک برند لاکچری و پرمیوم محسوب شده بااین‌حال جیکو بازار جوانان را مورد توجه قرار داده و قابلیت‌های آفرودی دارد. وی در ادامه اشاره کرد که این دو مدل متقاضیان متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


واردات دو خودرو اکسید به ایران

ژو در واکنش به پرسش در خصوص حضور خودروهای برقی این برند در بازار ایران بیان داشت: «ما با فونیکس تیگو 8 پرو مکس و تکنولوژی پی اچ ای وی آن در بازار برقی ایران وارد شدیم و در ادامه حضور در این بازار را با تکنولوژی بی ای وی برند اکستریم ادامه خواهیم داد.»

وی همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی‌بر کسب گواهی‌های تست ایمنی محصولات چری، اظهار کرد که تمامی خودرو‌ها گواهی تست سی ان کپ دارند و هم‌اکنون این گواهی‌نامه تفاوت آنچنانی با یورو ان کپ ندارد و در حد و اندازه آن اعتبار دارد. همچنین شائودو ژو از تمایل کمپانی جهت واردات دو خودرو اکسید به ایران خبر داد.

واردات دو خودرو اکسید به ایران واردات دو خودرو اکسید به ایران

به عقیده ژو، اکسید برند موفقی در ایران می‌شود و مردم علاقه بسیاری به این خودرو نشان می‌دهند. قائم مقام کمپانی چری با توجه به بازار بزرگ خودرو در ایران و تکنولوژی و امکانات مناسب خودرو‌های اکسید ادعا کرد که می‌توانند با عرضه برند اکسید با نام اکستریم در این بازار موفق و جایگاه مناسبی را کسب کنند.

واردات دو خودرو اکسید به ایران واردات دو خودرو اکسید به ایران

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص واردات دو خودرو اکسید به ایران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: آخرین خودرو

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر