coinex
راهنمای خرید تکراتو

مبلغ تراکنش روزانه خرید 200 میلیون تومان شد

بانک مرکزی در ابلاغیه جدید خود اعلام کرده که مبلغ تراکنش روزانه خرید از 100 میلیون تومان به 200 میلیون تومان افزایش یافته است. در ادامه مطلب با تکراتو همراه باشید.

پیش‌تر هر فرد تنها مجاز بود 100 میلیون تومان در هر روز از طریق کارت‌های بانکی خرید کند و این مورد برای افرادی که تراکنش‌های بالایی دارند مورد ناراحت‌کننده‌ای بود. اما حالا بانک مرکزی سقف خرید روزانه با کارت بانکی برای اشخاص حقیقی را با 100 میلیون تومان افزایش به 200 میلیون تومان رساند. بدین‌ترتیب هر فرد می‌تواند روزانه 200 میلیون تومان خرید کند و دیگر نیاز نیست مبلغ بیشتر را در کارت‌های بانکی دیگر خود واریز کند.

بیشتر بخوانید: پرداخت با NFC به جای کارت‌های بانکی؛ جمع‌آوری کارت بانکی در آینده

مبلغ تراکنش روزانه خرید به 200 میلیون تومان رسید

بر اساس ابلاغیه جدید بانک مرکزی مبلغ تراکنش روزانه برای خرید با ۱۰۰ میلیون تومان افزایش به ۲۰۰ میلیون تومان رسید. پیش از این محدودیت تراکنش خرید در هر روز ۱۰۰ میلیون تومان بود.

در متن ابلاغیه‎‌ای که بانک مرکزی در خصوص سقف تراکنش‌های روزانه مجاز برای خرید صادر کرده، آمده است:

«حداکثر تراکنش خرید از هر کارت متعلق به مشتری حقیقی از مبلغ 1 میلیارد ریال به ۲ میلیارد ریال و مجموع تراکنش‌های انجام‌شده کارتی برای مشتری حقیقی در کل شبکه بانکی روزانه از مبلغ یک میلیارد ریال به ۲ میلیارد ریال افزایش یافت.»

مبلغ تراکنش روزانه خرید به 200 میلیون تومان رسید

بر اساس این ابلاغیه‌ بانک مرکزی، هر شخص حقیقی از طریق یک کارت بانکی در یک روز تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان مجاز به انجام تراکنش خرید است.

علاوه‌براین، سقف مجموع تراکنش‌های بانکی یک شخص حقیقی با همه کارت‌های بانکی متعلق به او نیز ۲۰۰ میلیون تومان است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص افزایش سقف خرید روزانه چیست؟ لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر