نام و اندازه صفحه نمایش گوشی های سری زد ۶ اکسپریا سونی

نام و اندازه ی صفحه نمایش نسل بعدی سری Z گوشی اکسپریا سونی امروز در صفحه رسمی AnTuTu در Webio (شبکه اجتماعی چینی ها) قرار گرفت.

نام و اندازه ی صفحه نمایش نسل بعدی سری Z گوشی اکسپریا سونی امروز در صفحه رسمی AnTuTu  در Webio (شبکه اجتماعی چینی ها) قرار گرفت. مطابق این پست سری اکسپریا زد ۶ شامل پنج گوشی هوشمند جدید خواهد بود. این گوشی ها شامل اکسپریازد ۶ با صفحه نمایش ۵.۲ اینچی، اکسپریا زد ۶ مینی صفحه نمایش ۴ اینچی، اکسپریاکامپکت با صفحه نمایش ۴.۶ اینچی، اکسپریا زد ۶ پلاس با صفحه نمایش ۵.۸ اینچی و اکسپریا زد ۶ اولترا با صفحه نمایش ۶.۴ اینچی می باشد.

AnTuTu در همین صفحه اعلام کرد که ۴ تا از این ۵ گوشی جدید به تراشه ی اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز خواهند بود. در این بین تنها گوشی ایکسپریا زد ۶ مینی به اسنپدراگون ۶۲۰ تجهییز خواهد شد. همان طور که می دانید تراشه ی اسنپدراگون ۸۲۰ دارای پردازنده ی ۴ هسته ای بوده که دارای هسته های Kyro می باشد و همچنین از پردازنده ی گرافیکی آدرنو ۵۳۰ استفاده می کند. تراشه ی اسنپدراگون ۶۲۰ نیز دارای پردازنده ی ۸ هسته ای و پردازنده ی گرافیکی آدرنو ۵۳۰ می باشد.

سونی دعوت نامه ای را برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی که قرار است در لاس وگاس و در ۵ ژانویه برگزار شود منتشر کرد. به نظر قدری زود به نظر می رسد که سونی قصد دارد تا ترکیب جایگزین سری زد ۵ را معرفی کند. باید صبر کرد و دید که سونی چه بهبود ها وتکنولوژی های جدیدی را در گوشی های هوشمند جدید خود به کار خواهد برد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر