coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

معرفی انیمیشن زوتوپیا Zootopia

معرفی انیمیشن زوتوپیا Zootopia

زوتوپیا انیمیشن جذابی است که چهارم مارچ منتشر خواهد شد.

والت دیزنی به سراغ زوتوپیا رفته است. زوتوپیا شهری است که ساکنین آن را حیوانات تشکیل می دهند. در این شهر انیمیشنی حیوانات گوناگونی چون پرندگان، پستانداران، ماهی ها، خارتنان و دیگر موجودات زندگی می کنند. شخصیت های اصلی این انیمیشن را یک روباه خلافکار به نام نیک وایلد و همچنین پلیس این شهر، خرگوشی به نام خانوم جودی هوپس شکل می دهند. آقای نیک وایلد با وجود خلاف های ریز و درشت، درگیر پرونده ای جنایی می شود که نقشی در آن ندارد. روباه تمام تلاشش را می کند که بی گناهی خود را در این پرونده ی پیچیده ثابت کند. نقطه عطف داستان والت دیزنی به آنجا بر می گردد که روباه داستان، در مسیر تلاش هایش برای ثابت کردن بی گناهی خود، دست به دامان پلیس شهر، یعنی خانوم جودی هوپس که یک خرگوش است می شود. در تمامی داستانهای کودکانه این دو به شکل شکار و شکارچی به کودکان معرفی شده اند ولی اینبار والت دیزنی آن ها را در کنار قرار می دهد تا راز یک پرونده ی جنایی را باز کنند.

معرفی انیمیشن زوتوپیا Zootopia

زوتوپیا یک انیمیشن برای تمام سنین است. والت دیزنی با استفاده از زرق و برق های تصویری و استفاده از حیوانات کلیشه ای و دوست داشتنی خرگوش و روباه، کودکان را به خود مشغول می کند و با استفاده از تحریک احساس نوستالوژیکی به همراه داستان پلیسی و پیچیده، سعی می کند که بزرگسالان را با محصول جدید خود همراه کند.

این انیمیشن 108 دقیقه ای، با استقبال خوب منتقدان سینمایی مواجه شده، و امتیاز 8.2 را در آی ام دی بی IMDB کسب کرده است. انیمیشن زوتوپیا در چهارم مارچ سال میلادی جاری به پخش جهانی خواهد رسید.

معرفی انیمیشن زوتوپیا Zootopia

کارگردان: بایرون هاوارد، ریچ مور

صدا پیشگان: ادریس البا، کریستین بیل، جنیفر گودوین

تولید: والت دیزنی

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: imdb


عصر تکنولوژی، تکرا

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر