میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید

فیلم های ۳۶۰ درجه ای به‌ زودی به فیس بوک اضافه خواهند شد

دسته بندی: اینترنت , فیس بوک
 • فیلم های 360 درجه ای

  کمپانی فیس بوک همیشه در حال پیشرفت است؛ با اینکه خبری از آن در بین ما کاربران ایرانی نیست ولی اخبارهای سیاست طوفانی این غول شبکه‌های اجتماعی به گوش ما هم می ‌رسد. این کمپانی برای عقب نماندن از انقلاب واقعیت مجازی دست به یک تغییر بزرگ زده است و قرار است که از فیلم های ۳۶۰ درجه ای در سایت خود استفاده نماید. در ادامه ماجرا با تکرا همراه باشید تا قضیه را مو شکافانه تر بررسی کنیم.

  ماجرای فیلم های ۳۶۰ درجه ای:

  غول شبکه های اجتماعی فیس‌بوک اعلام کرد که امروز از ویژگی فیلم های ۳۶۰ درجه ای خود پرده برداری کند. در اوایل فقط ناشران هستند که می توانند از قابلیت فیلم های ۳۶۰ درجه ای استفاده کنند.

  اولین فیلم ۳۶۰ درجه ای نیز قرار است که همین امروز از تاسیسات ایستگاه تحقیقات مریخ به نمایش گذاشته شود. این یک گام بزرگ برای فیسبوک در انقلاب جدید واقعیت مجازی محسوب می شود.

  فیس بوک کمپانی مادر Oculus به حساب می آید که هدست واقعیت مجازی آکیلس ریفت را تولید می‌کند. بنا به گفته مارک زاکر برگ بدون شک این یک امتیاز بزرگ برای هدست های واقعیت مجازی بدون سیم برای پخش فیلم های ۳۶۰ درجه ای خواهد بود.

  قبلا هم فیلم های پخش زنده (Live video) در فیس بوک استفاده می شده است تا بیشتر دست کاربران را در این سایت بند کند. در حال حاضر فیلم های ۳۶۰ درجه ای برای تمام کاربران فیس‌بوک در دسترس نخواهد بود و احتمال می رود که در آینده این ویژگی بخش بزرگی از تجربه کاربران در فیس بوک را تشکیل دهد.

  باید بنشینیم و نگاه کنیم که بازخورد کاربران فیس بوک از این تغییر چه خواهد بود که بی شک طرفداران فیلم های ۳۶۰ درجه ای که کم هم نیستند، از این تغییر با آغوش باز استقبال خواهند کرد.

  .

  منبع: PhoneArena

  مطالب مشابه


  مطالب پیشنهادی از سراسر وب

  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.