کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

شاتل موبایل ؛ نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه در ایران با طعم کیفیت

شرکت شاتل به منظور ورود به حوزه اپرانورهای تلفن همراه شرکت شاتل موبایل را راه اندازی و نوعی جدید از اپراتورهای تلفن همراه در ایران را ایجاد کرده است.
شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل، شاتل موبایل، موفق به دریافت پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشورمان از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شده است. در ادامه با تکرا همراه باشید تا بیشتر با شاتل موبایل آشنا شوید.

شرکت بزرگ شاتل متعلق به گروه آریا رسانه تدبیر به منظور وارد شدن به حوزه اپراتورهای تلفن در کشور ایران اقدام به راه اندازی بستر جدید اپراتورهای مجازی نوع اول کرده است و یک شرکت تجاری با نام شاتل موبایل را ایجاد و ثبت کرده است.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت شاتل موبایل، طبق پراوانه صادر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جمهوری اسلامی ایران در عصر روز سه شنبه، این شرکت (شاتل موبایل) به عنوان اپراتور خدمات سیار گروه شرکت‌های‌ شاتل، خدمات مبتنی بر نسل‌های جدید شبکه تلفن همراه خود را در قالب سیم‌کارت‌هایی با نام تجاری شاتل موبایل به مشتریان خود در سراسر کشور عرضه می‌کند.

شرکت شاتل به منظور ورود به حوزه اپرانورهای تلفن همراه شرکت شاتل موبایل را راه اندازی و نوعی جدید از اپراتورهای تلفن همراه در ایران را ایجاد کرده است.

اپراتورهای مجازی نوع اول (Full MVNO) با تامین تمامی امکانات، تجهیزات فنی و هسته شبکه و با بکارگیری زیرساخت رادیویی شبکه‌های تلفن همراه موجود، خدمات نوآورانه و متمایزی را به مشترکین خود ارائه می‌کنند. گفتنی است که این نوع از اپراتورها در کشورهای پیشرفته دنیا در حال فعالیت هستند و وجود شاتل موبایل در ایران، یک مزیت و برتری نسبت به کشورهای خاورمیانه محسوب می‌شود.

طبق گزارش‌های منتشر شده، شاتل موبایل به عنوان ارائه کننده خدمات ارتباطی سیار مبتنی بر شبکه‌های تلفن همراه و خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم بر پایه فناوری TD LTE گروه شرکت‌های شاتل، خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه، به مشترکین خود ارائه خواهد کرد.

در هر صورت شاتل موبایل یکی از زیر مجموعه‌های شرکت بزرگ شاتل است که همواره با ارائه اینترنت بسیار مناسب و با قیمت رقابتی توانسته است تا کاربران خود را راضی نگه دارد و امیدوار هستیم که شاتل موبایل نیز بتواند کیفیت بسیار بالا را در عین قیمت پایین به مردم عزیز کشومان ایران ارائه دهد و بتواند روزی این اپراتور چهارم، یکی از برترین اپراتورهای ایران باشد.
شرکت شاتل به منظور ورود به حوزه اپرانورهای تلفن همراه شرکت شاتل موبایل را راه اندازی و نوعی جدید از اپراتورهای تلفن همراه در ایران را ایجاد کرده است.

 لازم به ذکر است خدماتی که شاتل موبایل ارائه می‌دهد، همچون دیگر اپراتورها است و می‌تواند شاتل موبایل قدرتمندترین رقیب شرکت ایرانسل در زمینه اینترنت پر سرعت نسل چهارم ثابت و همراه باشد. حال باید دید که روند جدید شرکت شاتل چگونه خواهد بود و آیا اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل نسبت به آن همچون ورود شاتل در زمینه خط تلفن ثابت با شعار “در بند نمانید” و اعتراض شرکت مخابرات ایران، اقدامی خواهند داشت، یا خیر.

نظر شما در رابطه با شاتل موبایل چیست؟

.

تهیه و گردآوری: تکراارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر